Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Multifresh Bazë Delimano

Photo
Video
-60%

Oksidimi ose ndryshe humbja e freskisë, ngjyrës, shijesh dhe vlerave ushqyese. Për të parandaluar këtë, produkti revolucionar MultiFresh me fuqinë e një blenderi dhe funksionin e vakumit, ju jep mundësinë të perzieni ushqimet dhe pregatisni smoothie që do të rezistojnë më gjatë në gjëndje perfekte.

Multifresh Bazë Delimano

Çmimi: 12,990 Lekë


Oferta: 5,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Oksidimi ose ndryshe humbja e freskisë, ngjyrës, shijesh dhe vlerave ushqyese. Për të parandaluar këtë, produkti revolucionar MultiFresh me fuqinë e një blenderi dhe funksionin e vakumit, ju jep mundësinë të perzieni ushqimet dhe pregatisni smoothie që do të rezistojnë më gjatë në gjëndje perfekte.

Më shumë
Detajet e produktit

Një revolucion në përzjerje

Në momentin që frutat dhe perimet priten ato fillojnë të oksidohen, humbasin ngjyrën, shijen, vlerat ushqyese, dhe vitaminat dhe mineralet fillojnë të humbasin. MultiFresh ka një autosensor i cili bën të mundur heqjen e ajrit përpara përzjerjes, kështu ushqimi dhe pijet do të qëndrojnë të freskëta, më të shijshme dhe më të shëndetshme për një kohë më të gjatë.

Delimano Multifresh Basic

Seti MultiFresh përfshin

 1. Pajisja bazë me fuqi 800W/25.000 RPM
 2. Thika me 6-tehe çelik inox e veshur me titanium
 3. Gota për përzjerje (700ml)
 4. Valvul vakumial
 5. Pjesa e vakumit
1
2
3
4
5
Delimano Multifresh Basic

Smoothi me më shumë vitamina, më e shëndetshme

Testet shkencore vërtetojnë se nivelet e vitaminave, mineraleve dhe lëndëve ushqyese të tjera qëndrojnë më të larta kur bëhen smoothie me MultiFresh në krahasim me një blender të zakonshëm, me 38% më shumë vitaminë A, 114% më shumë vitaminë E dhe 27% më shumë vitaminë C *.

* Pas 48 orësh, smoothie nga MultiFresh përmban 114% më shumë vitaminë E, 27% më shumë vitaminë C dhe 38% më shumë β-karoten (po ashtu që gjendet në vitaminën A).

Delimano Multifresh Basic

Shumë më teper se një smoothie

MultiFresh nuk është një blender i zakonshëm. Me MultiFresh ju mund të përzieni, përzieni me vakum, vakumoni dhe gjithashtu ka edhe funksionin me pulsim për të përzier më lehtë përbërësit që dëshironi.

 • Delimano Multifresh Basic

  Thjeshtë me pjesën e vakumit (punon me bateri)

 • Delimano Multifresh Basic

  Me pjesën e vakumit në pajisjen bazë

Motorr i fuqishëm 800 watt

Fuqia motorrike prej 800 watt bën të mundur deri në 25,000 rrotullime për minutë, ndersa fuqia e vakumit eshte 40kPa. Fuqia prerëse e njësisë kryesore sigurohet nga thika me gjashtë tehe me material çeliku inox i veshur me titan, për mprehtësi të gjatë dhe rezistencë ndaj korrozionit

 • Delimano Multifresh Basic

  Coptoni akull për koktejle të ndryshme

 • Delimano Multifresh Basic

  Smoothie kremoze

 • Delimano Multifresh Basic

  Lëngje të shëndetshme

 • Delimano Multifresh Basic

  Akullore e pregatitur në shtëpi

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star