Nuk keni produkte në shportë

Provo

Black Friday VEROR?

Black Friday VEROR? Temperatura të larta dhe uljet akoma më të larta.

Temperatura të larta dhe uljet akoma më të larta.

-80%
 
 
[banner_timer]
 

Thikë me 6 tehe për Multifresh

Photo
Video
-80%

6 tehe të veshura me titan (çelik inox) me dhembëza, bëra nga koncepti japonez për thërrmim/grirje të imët dhe nxjerrje të lëndëve ushqyese.

Thikë me 6 tehe për Multifresh

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 300 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
Më shumë

6 tehe të veshura me titan (çelik inox) me dhembëza, bëra nga koncepti japonez për thërrmim/grirje të imët dhe nxjerrje të lëndëve ushqyese.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia