Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere me 20 programe Delimano

Photo
Video

Gjithçka që ju duhet për të pregatitur vakte të shijshme dhe të shëndetshme, shumë e thjeshtë në përdorim. Me 20 programe të para-programuara, funksion për të ruajtur nxehtësinë dhe funksion për pregatitjen e kosit. Kapaciteti 5 litra dhe fuqia 900 Wat.

Tenxhere me 20 programe Delimano
12,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Gjithçka që ju duhet për të pregatitur vakte të shijshme dhe të shëndetshme, shumë e thjeshtë në përdorim. Me 20 programe të para-programuara, funksion për të ruajtur nxehtësinë dhe funksion për pregatitjen e kosit. Kapaciteti 5 litra dhe fuqia 900 Wat.

Më shumë
Detajet e produktit

Shefi juaj personal

Tenxherja Multicooker 20 në 1 gatuan për ju, është shumë e thjeshtë në përdorim, gjithashtu mund të përdoret edhe për të ngrohur ushqimin. Ju do të gatuani 50% me shpejt në krahasim me tenxheret e tjera të zakonshme. Ekrani është me prekje, kështu ju do të gatuani thjeshtë duke shtypur vetëm një buton.

Gatuani shëndetshëm me ndihmën e kësaj tenxhere e cila është shumë praktike. Ajo shkon përtej tenxhereve të zakonshme, tiganeve edhe tenxhereve per gatim te avashte për t'ju ndihmuar të përgatisni ushqim të gatuar në shtëpi e të shëndetshëm.

Si funksionon?

Multicooker 20në1 ka 20 programe të ndryshme gatimi. Të gjithë janë të para-programuar për të ofruar rezultate fantastike në gatim. Gjithashtu falë funksionin gatuaj më vonë, ju do ta gjeni gjëllën gati kur të ktheheni në shtëpi, pra është njësoj sikur të keni një shef personal. Një funksion tjetër shumë i mirë është edhe funksioni për të ruajtur ushqimin të ngrohtë. Ajo nuk do ta gatuaj më shumë seç duhet, thjeshtë do të ruaj nxehtësinë dhe ju mund ta servirni të ngrohtë në çdo moment. Tenxherja 20në1 ka edhe disa aksesore te cilat do tju ndihmojne te gatuani. 

Çfarë përfshihet?

- Tenxherja bazë

- Tenxherja e brëndshme 5L

- Aksesori për gatim me avull

- Gota matëse

- Spatul

- Filxhan për kos 6 copë

Pregatisni një shumëllojshmëri vaktesh

Shkon përtej tenxhereve të zakonshme, tiganeve edhe tenxhereve per gatim te avashte për t'ju ndihmuar të përgatisni ushqim të gatuar në shtëpi e të shëndetshëm, qe të gjithë do ta pëlqejnë. Me 20 programe të cilat ju mund të:

  • pregatisni mish ose perime,
  • gatuani me avull, tiganisni ose gatim i avashtë,
  • pregatisni pilaf, bizele, fasule,
  • supa të shijshme ose gjellëra të ndryshme,
  • pregatisni drithra,
  • kos dhe recel.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star