Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Kapak Mondo Delimano

Photo
Video
-60%

Ky kapak i mrekullueshëm prej qelqi është perfekt për linjën e enëve të gatimit Delimano Mondo. Është bërë prej xhami të fortë, borosilikat të kalitur me një dorezë të rrumbullakosur nga bakeliti i ftohtë në prekje. Mund të zgjidhni dimensionet: 16, 20, 24 dhe 26 cm.

Kapak Mondo Delimano

Çmimi: 2,390 Lekë


Oferta: 956 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ky kapak i mrekullueshëm prej qelqi është perfekt për linjën e enëve të gatimit Delimano Mondo. Është bërë prej xhami të fortë, borosilikat të kalitur me një dorezë të rrumbullakosur nga bakeliti i ftohtë në prekje. Mund të zgjidhni dimensionet: 16, 20, 24 dhe 26 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Kapak qelqi i përshtatshëm për linjën e enëve të gatimit Delimano Mondo

Sigurohuni që ushqimi juaj të ketë shije të përsosur duke e mbuluar me kapak Delimano Mondo. Ky kapak elegant dhe funksional përmban një pamje moderne dhe një dorezë të butë. Përdoreni atë për gatimet e përditshme:

  • përshpejtoni procesin e gatimit,
  • ruani lagështinë dhe shijet gjatë zierjes, zierjes,
  • kulloni patatet e gatuara, perimet, makaronave,
  • zierje dhe avull,
  • monitoroni ushqimin gjatë gatimit pa hequr kapakun, duke ruajtur një temperaturë të barabartë,
  • mbajtjen e ushqimit të ngrohtë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star