Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mikser Dore V2 Delimano Utile

Photo
Video

Përdorni mikserin e dorës për të rrahur të bardhën e vezëve, brumin e kekut deri në perfeksion. Me 5 funksione shpejtësie ku ju mund të zgjidhni shpejtësinë e duhur për çdo lloj përbërësi që dëshironi të miksoni, dhe 2 rraheset me material çelik inox. Fuqia: 150 W.

Mikser Dore V2 Delimano Utile
3,990 Lekë
1,990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përdorni mikserin e dorës për të rrahur të bardhën e vezëve, brumin e kekut deri në perfeksion. Me 5 funksione shpejtësie ku ju mund të zgjidhni shpejtësinë e duhur për çdo lloj përbërësi që dëshironi të miksoni, dhe 2 rraheset me material çelik inox. Fuqia: 150 W.

Më shumë
Detajet e produktit

Lëvizje e përkryer në çdo kohë.

Përdorni Mikserin e dorës për të miksuar të bardhë e vezës, brumin e tortave, brumin e krepave dhe ëmbëlsirave me çokollatë, gjalpin dhe lloje të ndryshme ushqimesh në mënyrë të përkryer në çdo kohë. Ky mikser dore ka dritë jeshile dhe një dorezë praktike për përdorim të përditshëm kur ju të jeni duke përgatitur:

 • Vezë të lehta të fërguara për mëngjes.
 • Recetat e preferuara për pushime dhe raste të veçanta.
 • Tortë me çokollatë për ditëlindjen e fëmijëve.
 • Ëmbëlsira të buta.
 • 5 Nivele shpejtësie për më shumë rezultate.

Me 5 nivele shpejtësie për më shumë saktësi.

Mikseri i dorës Delimano me një karakteristikë të veçante me pesë nivele shpejtësie e cila ju lejon të zgjidhni shpejtësinë e duhur për përzjerje. E përshtatshme për tipe të ndryshme gatimesh, duke përfshirë përbërës të thatë dhe të lëngshëm. Shpejtësia e ndryshueshme ju ndihmon të keni rezultate të sakta në çdo kohë.

Lehtësi për të hequr dhe vendosur rrahëset e çelikut.

Rrahëset e brumit janë prodhuar me material çelik - inox i cili është rezistent ndaj ndryshkjes duke siguruar jetëgjatësi në përdorim. Rrahëset e çelikut mund të hiqen dhe vendosen lehtësisht.

Buton për sigurinë e paisjes.

Butoni për sigurinë e paisjes përdoret kur rrahëset mbeten të bllokuara ndërkohë që paisja është në punë.

DELIMANO UTILE HAND MIXER GREEN V2

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • të gjithë të apasionuarit pas gatimit të ëmbëlsirave.
 • ata të cilët janë duke kërkuar një paisje elektrike kompakte dhe praktike.
 • ata të cilët janë duke kërkuar një mikser dore me disa nivele shpejtësie dhe që është e përshtatshme për përbërës të ndryshëm.
 • ata të cilët dëshirojnë të kombinojnë cilësinë dhe jetëgjatësinë.
 • një paisje shumë e lehtë për tu pastruar e cila nuk zë shumë hapësirë.
 • ata të cilët preferojnë paisjet me pamje moderne.
Të dhëna teknike
Add Info Power: 150W, 220-240V
Materiali çelik inoks, plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star