Nuk keni produkte në shportë

Provo

Mikser Delimano Clarity

Photo
Video

Delimano Hand Mixer me dorezën komforte dhe funksionin e saj turbo është dizenjuar posaçërisht për gatim në shtëpi. E lehtë për tu pastruar pasi sipërfaqja e saj është e butë dhe me shkëlqim.

Mikser Delimano Clarity
3.490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Delimano Hand Mixer me dorezën komforte dhe funksionin e saj turbo është dizenjuar posaçërisht për gatim në shtëpi. E lehtë për tu pastruar pasi sipërfaqja e saj është e butë dhe me shkëlqim.

Më shumë
Detajet e produktit

Mixer Delimano për të gjitha ëmbëlsirat

Mixeri i dorës është ndërtuar për kuzhinier profesionistë, me lehtësi përzien edhe përbërësit më të vështirë. Ai mund të përziej duke filluar nga brumi i embelsirave deri tek kremi i rrahur, ka një motor të fuqishëm me një total prej 5 shpejtësish të ndryshme duke filluar nga më e ngadaltë deri tek shumë i shpejtë, ky mikser dore kaq kompakt mund të kryej çdo përzierje. Vetem me një prekje mund te ndyshoni shpejtësinë e tij.

Ky mikser i lehtë dore përmban një buton 'turbo' i cili ofron një fuqi shtesë, në dispozicion në çdo shpejtësi, ndihmon për të bërë përzierje të vështira. Mikseri ka dy lloj inoxi - një për trazim dhe një për përzierjen. Është e përbërë nga dy lloj përzjerësish - një për rrahjen e vezëve dhe një për përzjerjen e brumit.

E lehtë për tu pastruar pasi sipërfaqja e saj është e butë dhe me shkëlqim.

Avantazhet:

 • 2 aksesore, 2 rrahese çeliku vezesh & për perzjerje
 • 5 nivele shpejtësie
 • Funksion turbo
 • Butoni për heqjen e aksesoreve me bllok sigurie, Ekran që tregon shpejtesinë
 • E lehtë për përdorim, E lehtë për tu pastruar pasi sipërfaqja e saj është e butë dhe me shkëlqim
 • Me varëse muri

Rekomandohet për:

 • çdo familje
 • të apasionuarit e kuzhines
 • te apasionuarit e krepave

Informacione Teknike:

 • Rating: 230V ~ 50/60Hz,
 • Fuqia: 150W
 • Koha e punë: shpejtësia nga 1-5, pas çdo 5 minuta punë, pushoni 5 minuta,
 • Funksioni Turbo: jo më shumë se 1 minute në punë
Të dhëna teknike
Fuqia 150 W
Materiali metal, plastik
Pesha 1.12 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star