Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Peshqir Kuzhine Mediterraneo

Photo
Video
-50%

Peshqir kuzhine Delimano Mediterraneo është i përsosur për çdo kuzhinë me kombinimin e ngjyrës së bardhë dhe dizajnit të këndshëm me lule. Ato mund të përdoren çdo ditë, gjatë të gjitha stinëve dhe festave. Bërë nga material 100% pambuk i cili ka përthithje të lartë, kështu që nuk do t'ju zhgënjejë kurrë.

Peshqir Kuzhine Mediterraneo

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Peshqir kuzhine Delimano Mediterraneo është i përsosur për çdo kuzhinë me kombinimin e ngjyrës së bardhë dhe dizajnit të këndshëm me lule. Ato mund të përdoren çdo ditë, gjatë të gjitha stinëve dhe festave. Bërë nga material 100% pambuk i cili ka përthithje të lartë, kështu që nuk do t'ju zhgënjejë kurrë.

Më shumë
Detajet e produktit
Peshqir kuzhine Delimano Mediterraneo është i përsosur për çdo kuzhinë me kombinimin e ngjyrës së bardhë dhe dizajnit të këndshëm me lule. Ato mund të përdoren çdo ditë, gjatë të gjitha stinëve dhe festave. Bërë nga material 100% pambuk i cili ka përthithje të lartë, kështu që nuk do t'ju zhgënjejë kurrë. Përmasa 40x60cm i disponueshëm në ngjyrë blu dhe jeshile.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star