Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Ulje deri në 80%

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mbulesë tavoline me 3 pjesë Delimano Colorato

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Mbulesë tavoline me material pambuk dhe ngjyrë pana dhe 2 mbulesa te vogla ne ngjyre gri, e cila kombinohet lehtësisht me çdo dekor në shtëpinë tuaj.

 • materiali pambuku & poliester
 • 138x200cm pana
 • 2 copë 45x138cm jeshile
Mbulesë tavoline me 3 pjesë Delimano Colorato

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,590 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbulesë tavoline me material pambuk dhe ngjyrë pana dhe 2 mbulesa te vogla ne ngjyre gri, e cila kombinohet lehtësisht me çdo dekor në shtëpinë tuaj.

 • materiali pambuku & poliester
 • 138x200cm pana
 • 2 copë 45x138cm jeshile
Më shumë
Detajet e produktit

Mbulesa perfekte për çdo tryezë

Mbulesa e tavolinës e dizenjuar për tu kombinuar me dekore dhe ngjyra të ndryshme është ajo që ju duhet për tryezën tuaj.

Mund të përdoret për tavolina të brendshme ose të jashtme, apo për raste të veçanta të cilat mund të jenë formale dhe elegante. Mund të përdoret:

 • për një darkë elegante
 • si mbrojtësë për tryezën e ngrënies
 • për përdorim të përditshëm në kuzhinë
 • për tryezën tuaj në kopësht

Informacione mbi produktin:

 • materiali pambuku & poliester
 • 138x200cm pana
 • 2 copë 45x138cm jeshile

DELIMANO COLORATO UNILINE SET 3PCS ivory/green SLEEVE

Të dhëna teknike
Materiali pambuk, polistër
Përmasat 138 x 200 cm; 45 x 138 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star