Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Makineri Kafe Delimano Clarity

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Makineria e kafes Delimano është zgjidhja perfekte për të apasionuarit e kafes dhe çajit. Është e shpejtë, e lehtë në përdorim dhe falë dizajnit të saj modern dhe ngjyrës së bardhë ajo është e përshtatshme për çdo kuzhinë.

Makineri Kafe Delimano Clarity
6,490 Lekë
4,540 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Makineria e kafes Delimano është zgjidhja perfekte për të apasionuarit e kafes dhe çajit. Është e shpejtë, e lehtë në përdorim dhe falë dizajnit të saj modern dhe ngjyrës së bardhë ajo është e përshtatshme për çdo kuzhinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Filloni mengjeset tuaja me kafen e pregatitur në shtëpi

Filloni mengjeset tuaja në shtëpi me një aromë të mirë kafeje e cila do t'ju zgjojë dhe do t'ju pregatisë për një ditë të re!  Makineria e kafes Delimano është zgjidhja perfekte për të apasionuarit e kafes dhe çajit. Është e shpejtë, e lehtë në përdorim dhe falë dizajnit të saj modern dhe ngjyrës së bardhë ajo është e përshtatshme për çdo kuzhinë.

Sasi e mjaftueshme për 12 filxhan kafe

Kjo makineri kafeje ka një kapacitet prej 1.25 litra, dhe mund të pregatisë 10-12 filxhanë kafeje. Falë treguesit të nivelit të ujit ju lehtësisht mund të masni sasinë e nevojshme të ujit.

Valvula e makinerisë së kafes e cila nuk pikon ju lejon të hiqni ibrikun edhe në kohën që kafeja është duke i pregatitur.

Punoni deri vonë? Kafja e nxehtë është këtu për ju!

Për të mbajtur të nxehtë kafen tuaj, kjo makineri kafeje ka një "pjatë për të ruajtur nxehtësinë" e cila mban të ngrohtë kafen pas pregatitjes, kështu që ju nuk keni pse të servirni të gjithë sasinë menjeherë ose ju mund ta pini atë gjatë ditës. Programimi i kohës gjithashtu ndihmon perdoruesit që të programojnë kohën për kafe të freskët.

E përshtshme për mjedisin dhe me kosto të ulet

Makineria e kafesë përfshin një filter najloni të përhershëm për të menjanuar përdorimin e filtrave të letrës. Kjo mënyre ju kursen para për filtrat e zevëndesueshëm të kafes dhe ju ndihmon të kurseni edhe leter.

Delimano Clarity Coffee Maker

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • E lehtë për tu përdorur, me kohë të programuar
 • Dizajn dhe ngjyrë moderne
 • Kapaciteti i madh - për 10-12 filxhan
 • Tregues të nivelit të ujit për lehtësi në matje
 • Valvula e cila nuk pikon
 • Filter mbajtes i lëvizshëm
 • Filter i përhershëm - ndihmon ne mbrojtjen e mjedisit
 • "Pjatë e cila ruan nxehtësinë" për të mbajtur kafen të ngrohtë pas pregatitjes
 • Materiale të cilat kanë jetëgjatësi
 • E lehtë në mirëmbajtje dhe pastrim

Rekomandohet per :

 • Zgjidhja ideale për të pregatitur kafe të gjatë dhe çaj
 • Për të gjitha familjet
 • Për personat e zenë me punë dhe duan të pregatisni kafen në shtëpi
Të dhëna teknike
Fuqia 915-1080 W
Kapaciteti 1.25 l
Materiali abs, pp, të tjera
Pesha 2.74 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star