Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për robot kuzhine për mishin & salçiçe Delimano

Photo
Video

Ktheni robotin e kuzhinës në një grirëse mishi falë aksesorëve për grirje. Seti i aksesorëve përfshin 3 disqe për grirje: të imët, të mesme dhe të trashë. Aksesorët mblidhen sëbashku dhe nuk zënë shumë hapësirë.

Aksesorë për robot kuzhine për mishin & salçiçe Delimano
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ktheni robotin e kuzhinës në një grirëse mishi falë aksesorëve për grirje. Seti i aksesorëve përfshin 3 disqe për grirje: të imët, të mesme dhe të trashë. Aksesorët mblidhen sëbashku dhe nuk zënë shumë hapësirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ktheni robotin e kuzhinës në një makineri për grirjen e mishit

Një set me aksesorë për robotin e kuzhinës falë të cilave ju mund të grini mishin dhe të pregatisni salçiçe. Ktheni robotin e kuzhinës në një makineri për grirjen e mishit me setin e aksesorëve. Gjithashtu mund të pregatisni sipas dëshirës edhe salçiçe. 

Për mish të grirë & salçiçe

Seti i robotit të kuzhinës për griren e mishit dhe pregatitjen e salçiçeve përmban kokën metalik me tre disqe për grirje- të imët, të mesëm dhe të trashë. Një pjesë tjetër e setit është edhe aksesori për pregatitjen e salçiçeve, të cilën e grumbulloni lehtësisht në kokën e grirëses dhe filloni menjëherë të mbushni salçiçe shtëpie. 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë