Nuk keni produkte në shportë

Provo

Makineri për pregatitjen e kosit Joy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Makineri për të pregatitur kos të shijshëm dhe të freskët në shtëpi me përbërësit tuaj të preferuar. Me 7 kavanoza qelqi me nga 200ml secili ju mund të pregatisni 1.4 Litra kos të freskët në vetëm 6 orë. Kosi është një ndër zgjidhjet perfekte kur bëhet fjalë për të eksperimentuar dhe kombinuar me përbërës të ndryshëm, kurseni kohë dhe jetoni shëndetshëm.

Makineri për pregatitjen e kosit Joy
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Makineri për të pregatitur kos të shijshëm dhe të freskët në shtëpi me përbërësit tuaj të preferuar. Me 7 kavanoza qelqi me nga 200ml secili ju mund të pregatisni 1.4 Litra kos të freskët në vetëm 6 orë. Kosi është një ndër zgjidhjet perfekte kur bëhet fjalë për të eksperimentuar dhe kombinuar me përbërës të ndryshëm, kurseni kohë dhe jetoni shëndetshëm.

Më shumë
Detajet e produktit

1,4 l kos i freskët në vetëm 6 orë

Kjo pajisje fantastike për pregatitjen e kosit është perfekte për të gjithë ata që preferojnë të pregatisin kosin në shtëpi dhe sigurisht pa shtuar përbërës të demshëm për shëndetin. Provoni dhe miksoni përbërës të ndryshëm dhe pregatisni kosin me recetën tuaj të preferuar.

Kos në shtëpi vetëm me 4 hapa

Krijoni kos natyral me pak shpenzime. Vendosni qumështin e freskët në kavanozat dhe nga një lugë farë kosi, shtoni fruta, arra, mjalt, sheqer, speca ose ingredientë të tjerë sipas dëshirës, mbyllni kapakun dhe ndizeni. Të 7 kavanozat mund të lahen në pjatalarëse.

 • Vendosni ingredintët në kavanoza.

 • Shtypni butonin e ndezjes.

 • Shtoni ingredintët sipas dëshirës dhe shijoni kosin tuaj!

 • Kavanozat mund të lahen në pjatalarëse.

Detaje Teknike:

 • Perimetri: 26 cm
 • Lartësia: 14 cm
 • Kapaciteti i gotës: 200 ml
 • Tensioni: 220-240 V
 • Fuqia: 18 Watt

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jula

www.topshop.al

5
Fantastik

Produktet 1