Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Joy Smoothie Blender Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-40%

A po bëni një jetë aktive dhe me ritme të shpejta? Mos harroni kurrë të merrni vitamina dhe minerale me ndihmën e një krijuesi të përshtatshëm dhe të dobishëm për smoothie nga Delimano! Thjesht merrni një grusht frutash, perimesh dhe arra dhe shikoni se si një motor 600 W dhe teh inoksi do t'i pluhurosin ato në një smoothie. Pastaj thjesht kapni shishen dhe filloni ditën. Kapaciteti i shishes: 600 ml me kapak të përfshirë.

Joy Smoothie Blender Delimano

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

A po bëni një jetë aktive dhe me ritme të shpejta? Mos harroni kurrë të merrni vitamina dhe minerale me ndihmën e një krijuesi të përshtatshëm dhe të dobishëm për smoothie nga Delimano! Thjesht merrni një grusht frutash, perimesh dhe arra dhe shikoni se si një motor 600 W dhe teh inoksi do t'i pluhurosin ato në një smoothie. Pastaj thjesht kapni shishen dhe filloni ditën. Kapaciteti i shishes: 600 ml me kapak të përfshirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Njihuni me blenderin tuaj personal, të thjeshtë për t'u përdorur

Po vraponi në udhëtimin tuaj të përditshëm, po përgatiteni për në palestër ose po shkoni për një shëtitje dhe keni nevojë për një pije të shijshme e të mbushur me vitamina për t'ju ushqyer në pak minuta? Ne kemi një pajisje të përsosur që do të mbështesë jetën tuaj aktive dhe me ritme të shpejta - Delimano Joy Smoothie Blender!

Me përzierjen e shpejtë dhe të përshtatshme thjeshte vetëm me një prekje, ju mund të krijoni smoothie-t tuaja të preferuara, përzjerje proteinash lehtësisht për t'i shijuar në shtëpi, në vrap ose në zyrë.

Delimano Joy Smoothie Blender

Shumë e thjeshtë, kështu ju mund të fokusoheni në gjëra të rëndësishme

Delimano Joy Smoothie Blender është krijuar për t'ju shpërblyer me vakte të lehta për t'u përgatitur, në mënyrë që të mund të hani të gjitha llojet e ushqimeve të fuqishme pa marrë shumë kohë. Thjesht kapni gjithçka që mund të hani të papërpunuar; mollë, banane, brokoli, karota, bajame, manaferra të ngrira, shtoni lëng, pak proteina dhe shtypni një buton: do të keni gati një smoothie të freskët dhe të shijshëm në një minutë.

Kur të jeni të kënaqur me konsistencën, thjesht çmontoni shishen, hiqni tehun, vendosni kapakun e udhëtimit dhe shkoni në rrugën tuaj - mund ta pini smoothie-n tuaj menjëherë nga filxhani që keni përdorur për ta përzier. Kjo bën që vetëm një shishe të lahet më pas dhe praktikisht asnjë pjesë për t'u çmontuar, pastruar dhe ruajtur.

Si funksionon?

 • 1
  Delimano Joy Smoothie Blender

  Vendosni përbërësit dhe mbërtheni thikën. Mund të përdorni fruta, perime dhe akull.

 • 2
  Delimano Joy Smoothie Blender

  Shtypni butonin dhe prisni që Joy Smoothie Blender të përfundojë punën e tij.

 • 3
  Delimano Joy Smoothie Blender

  Mbyllni shishen me kapak dhe merrni pijen tuaj kudo me vete.

Përmirësoni shëndetin tuaj

Delimano Joy Smoothie Blender është pajisja juaj e përdorur për të bërë pije të shëndetshme dhe ushqyese që mund t'ju ndihmojnë të shijoni të gjitha përfitimet e stilit të jetës më të shëndetshme dhe ushqimit të papërpunuar të mbushur me lëndë ushqyese: parandaloni ftohjet sezonale, ju ndihmon të humbni peshë, lehtësoni dhimbjen, bëni lëkurën tuaj të shkëlqej dhe madje shtoni vite në jetën tuaj. Dhe çfarë është më e mira, me Joy Smoothie Blender ju merrni performancën më të mirë për çmimin më të leverdisshëm.

Delimano Joy Smoothie Blender

600 W dhe një shishe e përshtatshme

Joy Smoothie Blender ka një motor 600 W me deri në 20,000 RPM që do të pluhurizojë edhe frutat e ngrira dhe akullin për të përzier smoothie sipas dëshirës tuaj. Teh inox me 4 fletë në 2 shtresa për përzierje të shpejtë dhe të fortë. Shishja plastike elegante 600 ml e bërë pa BPA përshtatet në shumicën e mbajtësve të filxhanëve - në makinë, në biçikletë ose karrocën tuaj. Ka kapak të sipërm për të pirë dhe mbyllje rezistente ndaj rrjedhjeve në të njëjtën kohë.

Joy Smoothie Blender është i përshtatshëm për shumë detyra në kuzhinë për:

 • përzjerje,
 • coptimin e frutave, perimeve,
 • duke bërë lëngje të ndryshme, smoothie, pije, përzjerje me proteina
 • duke bërë salca ose salcë për sallate.
Delimano Joy Smoothie Blender

Dizajn kompakt dhe pastrim i lehtë

Si shishja ashtu edhe kapaku janë të sigurta dhe mund të lahen edhe në lavastovilje, për pastrim të lehtë dhe të shpejtë.

Ruajtja është e thjeshtë, pasi baza e blenderit është mjaft e vogël për ta mbajtur atë në banakun tuaj çdo ditë ose për ta mbajtur në zyrën tuaj për t'u shijuar ushqime të freskëta dhe të shëndetshme çdo ditë. Në fakt është mjaft e vogël për ta marrë me vete - gjithçka që ju nevojitet është priza elektrike.

Delimano Joy Smoothie Blender
Informacione Shtesë

Çfarë përfshihet në set

 • 1x pajisja bazë,
 • 1x thika,
 • 1x shishja 600 ml,
 • 1x kapak.
Delimano Joy Smoothie Blender

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë