Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Ekspres Personal per kafe Delimano Joy

Photo
Video
-60%

Tani mund të pini një kafe të mire dhe plot shije. Me ekspresin personal për kafe ju mund të pregatisni 1 filxhan kafe ne pak sekonda. Sëbashku me ekspresin do të merrni edhe filxhanin e kafes. Kompaktt dhe elegant, shija dhe aroma e kafes së vërtetë vetëm me prekjen e një butoni.

Ekspres Personal per kafe Delimano Joy

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,196 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tani mund të pini një kafe të mire dhe plot shije. Me ekspresin personal për kafe ju mund të pregatisni 1 filxhan kafe ne pak sekonda. Sëbashku me ekspresin do të merrni edhe filxhanin e kafes. Kompaktt dhe elegant, shija dhe aroma e kafes së vërtetë vetëm me prekjen e një butoni.

Më shumë
Detajet e produktit

Kafja juaj sipas dëshirës tuaj

A ju ka ndodhur ndonjë herë që të pini më shumë kafe pasi keni bërë më shumë se duhet? Apo e keni pirë të ftohtë e të ndejur kur ndërkohe e dëshironi të ngrohtë e me shijen e vërtetë të saj? Me këtë ekspres personal ju do të keni kafen tuaj perfekte në çdo moment që dëshironi. Fuqia 300-350 Watt.

Delimano Joy Personal Coffee Maker

E lehtë në përdorim

Thjeshtë shtoni ujin dhe kafen e bluar, ndizni ekpresein dhe prisni. Me një filtër të ri-përdorshem prej najloni,I cili lahet shumë thjeshtë, ju nuk keni pse të shqetësoheni për asgjë, nuk do tju duhet të shpenzoni para për filtra letre apo kapsula të shtrenjta dhe njëkohësisht do të kurseni edhe energji.

Delimano Joy Personal Coffee Maker

Për shijen perfekte të kafes

Me metodën e krijimit të pikave, uji i nxehtë ngadalë kalon nëpër kafe, duke nxjerrë të gjitha aromat komplekse që e bëjnë këtë pije kaq popullore, dhe duke prodhuar një shije të pasur, të plotë në çdo pikë. Dhe për shkak se ekspresi personal prodhon mjaftueshëm për një filxhan të përsosur, pija juaj është gati shumë më shpejt sesa me ekspresët e mëdhenj të kafesë.

Delimano Joy Personal Coffee Maker

Perfekte për shtëpi

Kompakte dhe plot stil, ekspresi personal për kafe është ideal për shtëpi, zyre, apo edhe kur udhëtoni nëse nuk dëshironi të ndyshoni shijen e kafes tuaj.

Ky ekspres personal për kafe mund të bëjë deri në 150ml kafe në pak minuta. Ky ekspres personal vjen së bashku edhe me fixhanin qeramik. Ajo që ju duhet të bëni është të blini kafe dhe ujë.

Delimano Joy Personal Coffee Maker

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë