Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Grill, Tost, Petulla & Waffle Joy Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Tostier 4 në 1 shumë funksionale për pregatitjen e vakteve të shpejta thjeshtë dhe vetëm me 1 paisje. Seti përfshin: pllakat per sanduiç, për zgarë, waffles dhe donats – shumë e thjeshtë dhe praktike në përdorim – thjeshtë ndërroni pllakat dhe ajo do të kthehet nga një tostier ne një zgarë. Madhësia e pllakave: 23x13 cm. E paketuar në kuti.

Grill, Tost, Petulla & Waffle Joy Delimano
6,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tostier 4 në 1 shumë funksionale për pregatitjen e vakteve të shpejta thjeshtë dhe vetëm me 1 paisje. Seti përfshin: pllakat per sanduiç, për zgarë, waffles dhe donats – shumë e thjeshtë dhe praktike në përdorim – thjeshtë ndërroni pllakat dhe ajo do të kthehet nga një tostier ne një zgarë. Madhësia e pllakave: 23x13 cm. E paketuar në kuti.

Më shumë
Detajet e produktit

Kurseni kohë dhe hapësirë me një pajisje shume funksionale

Tostier Delimano një pajisje shumë funksionale e cila ju ndihmon në pregatitjen e vakteve të shpejta dhe të shijshme si sanduiç, tost, waffles, donats e shumë të tjera. Lehtësisht mund të ndërroni pllakat dhe të pregatisni sipas dëshirës vakte për ju dhe familje tuaj në shumë pak kohë:

  • Pllakat për pjekje/gril

  • Pllakat për pregatitjen e sanduiçave

  • Pllakat për pregatitjen e waffles

  • Pllaka për pregatitjen e Donuts

Lehtësi në pastrim dhe në organizim

Pllakat janë me material i cili nuk lejon ngjitjen – thjeshtë pastrojini me një pecetë të pastër ose mund ti lani me ujë dhe ato janë gati për tu përdorur sërisht. Dhe kur të mbaroni, mund ti vendosni në pozicion veritkal në dollap që të mos zini shumë hapësirë.

Të dhëna teknike
Pesha 3 kg
Përmasat 23.4 X 24.4 X 9.7 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star