Nuk keni produkte në shportë

Provo

Grirëse Duomix 2në1 Joy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Joy Duomix një pajisje 2në1 – blender dore dhe pregatitës për smoothie. Me opsionin >>merr me vete<<  mund të merrni me vete çdo gjë që dëshironi. E fuqishme për të përzier pothuajse çdo gje dhe mund të përdoret çdo ditë. Ideale për shtypjen e patatet, supëra apo ëmbëlsira. Seti përfshin: Pajisjen bazë elektrike, blenderin, shishen e smoothiet me kapacitet 600ml, dhe kapakun. Fuqia: 600W.

Grirëse Duomix 2në1 Joy

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Joy Duomix një pajisje 2në1 – blender dore dhe pregatitës për smoothie. Me opsionin >>merr me vete<<  mund të merrni me vete çdo gjë që dëshironi. E fuqishme për të përzier pothuajse çdo gje dhe mund të përdoret çdo ditë. Ideale për shtypjen e patatet, supëra apo ëmbëlsira. Seti përfshin: Pajisjen bazë elektrike, blenderin, shishen e smoothiet me kapacitet 600ml, dhe kapakun. Fuqia: 600W.

Më shumë
Detajet e produktit

2 në 1 - kurseni kohë dhe hapësirë

Dëshironi të pregatisni vakte të shëndetshme, të cila marrin shumë kohë dhe kërkojnë shumë pajisje dhe aksesorë të cilët bëjnë rrëmujë kuzhinën dhe ju zënë shumë vënd. Por me Delimano Joy Duomix ju mund të kurseni kohë dhe hapësirë në kuzhinë falë kombinimit të dy pajisjeve të cilat përdoren në kuzhinat moderne:

  • Grirëse dore për pure, supëra, salca, përzjerje frutatsh dhe shumë më tepër.

  • Pregatitës për smoothie të shijshme, plot vitamina dhe vlera ushqyese.

  • Ndryshoni kokat vetëm me një lëvizje.

Përmirësoni cilësinë e jetës me ushqime të shëndetshme

Shishja e smoothit e cila është e përfshirë ka kapakun e saj dhe ju mund të merrni me vete smoothin tuaj të preferuar, shishja është me materiale cilësore pa përmbajtje BPA për t'ju mbrojtur shëndetin tuaj dhe të familjarëve tuaj. Dhe kur ju jeni me nxitim, thjeshtë zgjidhni funksionin më të shpejtë ("turbo") dhe merrni me vete vaktin tuaj të shijshme plotë vlera ushqyese.

  • Butoni Turbo

  • Shishe për smoothie

  • Thikë çelik

  • Boshti me thikën e çelikut

E thjeshtë në perdorim

Me një motor me fuqi 600 W, Delimano Joy Duomix është mjaft e fuqishme për përzjerjen dhe miksimin e vakteve të ndryshme, por në të njëjtën kohë ajo nuk është e zhurmshme dhe asnjë nga familjarët tuaj nuk do të shqetesohet. Ndyrshimi ndërmjet dy funkioneve është i thjeshtë dhe i shpejtë, vetëm me një lëvizje. Thika e saj e mprehtë me material cilësore çelik do të shpërbëjë çdo ushqim dhe dizajni i paisjes ju mundëson lehtësi në përdorim. Pasi të keni përfunduar, ju mund të lani të gjitha pjeset e saj (përveç motorrit/pajisjes bazë) në lavastovilje për ti pasur gati në çdo kohë që ju duhen.

Të dhëna teknike
Add Info 220-240V~, 50/60Hz, 600W
Materiali Çelik inoks, tritan

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star