Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ngrohës Uji Dixhital Joy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Me ngohësin dixhital Joy ju mund të ngrohni ujin në temperaturën që ju duhet shpejt dhe thjeshtë. Një paisje fantastike për të pregatitur lëngje të ngrohta në pak minura, ndryshe nga produktet tradicionale për ngrohjen e ujit. 1,7L kapacitet ngrohet shpejt falë fuqisë prej 2200W. Shumë e sigurtë në përdorim me funksion fikje automatike, kapak i sigurtë.

Ngrohës Uji Dixhital Joy
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Me ngohësin dixhital Joy ju mund të ngrohni ujin në temperaturën që ju duhet shpejt dhe thjeshtë. Një paisje fantastike për të pregatitur lëngje të ngrohta në pak minura, ndryshe nga produktet tradicionale për ngrohjen e ujit. 1,7L kapacitet ngrohet shpejt falë fuqisë prej 2200W. Shumë e sigurtë në përdorim me funksion fikje automatike, kapak i sigurtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Super dizajn, i lehtë për tu përdorur

Ngrohësja e ujit mund të përdoret lehtësisht për të shërbyer apo mbushur ujin në enët që ju dëshironi. 1,7L kapacitet ngrohet shpejt falë fuqisë prej 2200W. Shumë e sigurtë në përdorim me funksion fikje automatike, kapak i sigurtë.

Ju mund të përcaktoni temperaturën

Ngrohësi i ujit Delimano ka një funksion ku ju mund të përcaktoni temperaturën e vlimit të ujit sipas dëshirës tuaj nga 40 - 90°C, për pragatitjen e lëngjeve të ndryshme që ju duhen (çaj, kafe, ushqimi i fëmijëve etj) thjeshtë, shpejt dhe më i sigurtë. Funksioni i ngrohjes do e ruaj temperaturen e ujit të pandryshuar deri në 30 minuta.

Të dhëna teknike
Add Info Capacity: 1.7L
Funksione Shtesë 1850 – 2200W; 220 – 240V

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star