Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Thekëse shumëfunksionale Joy Cook It Delimano

Photo
Video
-67%

Joy Cook It - thekse shumëfunksionale e cila mund të kthehet në të dyja anët. Funksion i cili ju lejon të pregatisni ushqime krokante nga jashtë dhe të buta në brëndësi. Me material i cili nuk ngjit dhe efekt Lotus për më shumë lehtësi në pastrim dhe materiale që i rezistojnë kohës. Për lloje të ndryshme ushqimesh - nga të emblat tek të kripurat. Nuk zë shumë hapësirë. Fuqia: 700W.

Thekëse shumëfunksionale Joy Cook It Delimano

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Joy Cook It - thekse shumëfunksionale e cila mund të kthehet në të dyja anët. Funksion i cili ju lejon të pregatisni ushqime krokante nga jashtë dhe të buta në brëndësi. Me material i cili nuk ngjit dhe efekt Lotus për më shumë lehtësi në pastrim dhe materiale që i rezistojnë kohës. Për lloje të ndryshme ushqimesh - nga të emblat tek të kripurat. Nuk zë shumë hapësirë. Fuqia: 700W.

Më shumë
Detajet e produktit

Kurseni kohë dhe hapësirë

Me një dizajn shumë të këndshëm dhe shumë praktik kjo pajisje jo vetëm që do t'ju kursejë hapësirë në kuzhinë, por gjithashtu do t'ju kursejë dhe kohë në pastrim. Pjesa e brëndshme e saj në formë ovale, nuk lejon që përbërësit e lëngshëm apo përbëresit e tjere të derdhen dhe të krijojnë rrëmujë në kuzhinë. Kështu pasi ju të përfundoni gatimin, thjeshtë pastroni me një pecetë sipërfaqen e pllakës.

Joy Cook it

Zgjidhje inovative për gatime perfekte

Dizajni i saj inovativ dhe funksioni i saj i cili ju lejon ta rrotulloni në të dyja anët, ju ndihmon të gatuani ushqime krokante nga jashtë dhe të buta në brëndësi. Material rezistent ndaj gërvishtjeve dhe madhësi perfekte, kjo do të kthehet një ndër pajisjet më të preferuara në kuzhinë tuaj. Fuqia 700 W, ju gjithashtu do të kurseni energji.

Si funksion?

 • Joy Cook it

  Shtoni përbërësit

 • Joy Cook it

  Mbylle dhe gatuaj

 • Joy Cook it

  Pajisja mund të kthehet në të dyja anët

 • Joy Cook it

  Gatime perfekte

Pregatisni çdo gjë, në pak minuta

Ju mund të pregatisni një shumëllojshmëri vaktesh, nga të kripurat tek të ëmblat në pak kohë dhe me pak kalori. Pllakat e gatimit të joy cook it janë me veshje e cila nuk lejon ngjitjen, kështu nuk do t'ju duhet të shtoni shumë vaj apo gjalp. Ju mund të pregatisni:

 • Joy Cook it

  Misër

 • Joy Cook it

  Mini pica krokante

 • Joy Cook it

  Peshk

 • Joy Cook it

  Omëletë

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Fuqia: 700 W
Përmasat Jashtë: 31,5 x 12 cm; Brënda (pllaka): 21 x 11,5 cm; Pllaka ovale (brënda): 18 x 9 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë