Nuk keni produkte në shportë

Provo

Zgarë Elektrike Delimano Joy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Enjoy the great taste of grilled food and hot sandwiches anytime with the Delimano Joy Contact Grill & Sandwich Maker. You can make delicious steaks, colourful kebabs, juicy chicken breasts , tempting sausages, flavourful vegetables and more, or turn a simple sandwich into a hot and exciting panini, with melted cheese and all your favourite fillings.

Zgarë Elektrike Delimano Joy
7,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Enjoy the great taste of grilled food and hot sandwiches anytime with the Delimano Joy Contact Grill & Sandwich Maker. You can make delicious steaks, colourful kebabs, juicy chicken breasts , tempting sausages, flavourful vegetables and more, or turn a simple sandwich into a hot and exciting panini, with melted cheese and all your favourite fillings.

Më shumë
Detajet e produktit

Mish të skuqur dhe perime të shëndetshme, ose pregatisni sanduiçe dhe hamburger të thekur, të kripura apo të ëmbël, me Delimano Joy Contact Grill & Sandwich Maker. Zgara në shtëpinë tuaj, kështu që ju do të shijoni shijen e zgarës në çdo kohë, me prekjen e butonit, pa rrëmujë, tym ose probleme.

E gjithë aroma e ushqimit të pjekur në zgarë, më pak yndyrë

Me dy elemente të fuqishme të ngrohjes elektrike 2200W, ju mund të gatuani biftekë, mish pule, berxolla derri të mbushura me aromë, perime të shijshme dhe më shumë, të gjitha pa pasur nevojë të shtoni yndyrë ose vaj shtesë. Plot shije, me më pak kalori, duke i bërë vaktet më të shëndetshme, më të shpejtë dhe më tërheqëse.

3-në-1

Me tre përdorime të shkëlqyera në një pajisje të vetme:

  • Një pjekje standarde për të gatuar mishin dhe perimet tuaja nga të dy anët menjëherë, duke u dhënë atyre një pamje dhe shije tërheqëse, që ju dhe familja juaj do ta doni
  • E hapur që mund të përdoret si një zgarë e sheshtë, duke shndërruar vaktet e ngrënies në ngjarje të paharrueshme, me gatime që do të tundojnë mysafirët tuaj çdo herë.
  • Nëse jeni në humor për një meze të lehtë, atëherë thjesht bëni një sanduiç, të gjithë përbërësit tuaj të preferuar, vendoseni në zgarë dhe mbylleni. Në pak minuta do të keni sanduiç ose panini të shijshme, me bukë të freskët dhe aroma joshëse të përbërësve të pjekur në zgarë

Shija e vertetë e barbecue, pa zjarr dhe tym

Përdorni zgarën, të hapur ose të mbyllur, për të marrë të gjitha shijet e një barbecue të vërtetë, pa erë, aroma dhe tym të një zgarë në natyrë. Më e mira për të gjitha, ju mund ta përdorni gjatë gjithë vitit, pavarësisht motit, dhe të pregatisni hamburger dhe biftekë të shijshëm, peshk të freskët dhe pulë të butë, hotdog me lëng dhe perime joshëse që do t’i doni në çdo kohë.

Sanduiçët e pjekur në zgarë shndërrojnë ushqimet tuaja në diçka të veçantë

Djathë i shkrirë dhe proshutë, ton dhe majonezë, pica dhe sallam - gjithçka shijon më mirë kur piqet. Ose shtoni gjalpë kikiriku, çokollatë e shkrire dhe banane për të krijuar një ëmbëlsirë të shpejtë për mëngjes.

Lehtësi ne përdorim dhe pastrim

Lehtësi në përdorim, kontrolli i temperatures thjeshte duke rrotulluar butonin, Delimano Joy Contact Grill & Sandwich Maker është gjithashtu i lehtë për tu pastruar. Të dy anet e zgares vijnë me një shtresë jo-ngjitëse dhe ka një tabaka për të kapur çdo pikë yndyre ose vaji, duke e mbajtur banakun tuaj te paster dhe duke e bërë ushqimin tuaj dhe të familjes tuaj më të shëndetshëm dhe më të shijshëm, më të shpejtë për t’u përgatitur.

Nuk ka nevojë të ndizni furrën ose sobën

Kurseni kohë, para dhe energji gjatë vakteve, pa pasur nevojë të ndizni furrën ose sobën për gatimin tuaj. Thjesht vendosni mishin tuaj të shijshëm, perime të shëndetshme ose sanduiçe të mbushura me aromë në zgarë dhe së shpejti do të keni një pjatë të shijshme për t’u shijuar.

Trajtoni veten me shijet e ushqimit të pjekur, pa yndyrë dhe në gjysmën e kohës me Delimano Joy Contact Grill & Sandwich Maker.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star