Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Shtrydhëse agrumesh Delimano Joy

Photo
Video
-40%

Shtrydhëse agrumesh elektrike Delimano me kapacitet 800ml, fuqi motorike 40W . Shumë praktike dhe e thjeshtë në përdorim. Nëse dëshironi të shijoni lëng të freskët çdo mëngjes, ne kemi një lajm të mirë për ju. Motorri i saj është shumë i qetë, kështu familjarët tuaj nuk do të bezdisen nga zhurma çdo mëngjes.

Shtrydhëse agrumesh Delimano Joy

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtrydhëse agrumesh elektrike Delimano me kapacitet 800ml, fuqi motorike 40W . Shumë praktike dhe e thjeshtë në përdorim. Nëse dëshironi të shijoni lëng të freskët çdo mëngjes, ne kemi një lajm të mirë për ju. Motorri i saj është shumë i qetë, kështu familjarët tuaj nuk do të bezdisen nga zhurma çdo mëngjes.

Më shumë
Detajet e produktit

Lëng i freskët në pak sekonda

Dëshironi të shijoni lëng të freskët çdo mëngjes por nuk keni kohë për ta pregatitur në mënyre manuale? Apo dëshironi të impresiononi të ftuarit tuaj me një koktejl të shijshëm dhe të freskët me shije portokalli?

Me shtrydhësen e agrumeve Delimano Joy, një shtrydhëse elektrike falë të cilës ju mund të pregatisni lëng të freskët në pak sekonda dhe pa shumë mundim. Thjeshtë vendosni agrumet në shtrydhëse dhe falë motorrit të saj 40W ajo do të fillojë të rrotullohet dhe do të bëjë punën për ju. Tani mund të shijoni një lëng të shijshëm me limon, portokall, mandarinë apo qitro në pak sekonda.

Delimano Joy Citrus Juicer

Filter për berthamat dhe tulin

Të gjithë ne e dimë se sa e bezdisshme është të heqesh bërthamat dhe tulin e frutave kur ne i shtrydhim ato me shtrydhëse manuale. Por shtrydhësja e agrumeve Delimano Joy ka një filtër të integruar i cili bën të mundur ndarjen e tulit të frutit nga lëngu.

Tani ju mund të shijoni lëngje të freskëta dhe plot shije pa bërthamë dhe tul frutash.

Delimano Joy Citrus Juicer

Motorr i pazhurmshme dhe lehtësi në servirje

Shtrydhësja e agrumeve Delimano Joy ka një depozitë e cilat mund të hiqet, kapacitet 800ml dhe dorezë të madhe për më shumë lehtësi në servirje. Tani mund të shërbeni për të gjithë familjen apo miqtë direkt në tryezë.

Dhe nëse dëshironi të shijoni lëng të freskët çdo mëngjes, ne kemi një lajm të mirë për ju. Motorri i saj është shumë i qetë, kështu familjarët tuaj nuk do të bezdisen nga zhurma çdo mëngjes.

Delimano Joy Citrus Juicer
Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • Pajisjen bazë elektrike
 • Pjesën ku mbahet lëngu (800ml kapacitet)
 • Kapakun
 • Filtrin
 • Konin e gjërë për shtrydhje
 • Konin e ngushtë për shtrydhje
 • Manualin
Delimano Joy Citrus Juicer
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Fuqia: 40 W; Kapaciteti: 800 ml

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Lulebore

www.topshop.al

Shume e kenaqur ,ia vlen .
E kenaqur nga perdorimi ,shume e mire !

Produktet 1