Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Grirëse Elektrike Delimano

Photo
Video
-50%

Grirëse perimesh e vogël por një pajisje e fuqishme për të përmbushur kërkesat tuaja ditore në kuzhinë. Kapacitet 360 ml. Ju do të keni rezultatet më të mira në copëtim dhe grirje në pak sekonda, thjeshtë duke shtypur një buton. 2 aksesore për prezjerje të salcave të ndryshme, këmbëza të vogla që ndihmojnë pajisjen dhe nuk e lejojnë të lëvize gjatë punës. E lehtë për pastrim.

Grirëse Elektrike Delimano

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Grirëse perimesh e vogël por një pajisje e fuqishme për të përmbushur kërkesat tuaja ditore në kuzhinë. Kapacitet 360 ml. Ju do të keni rezultatet më të mira në copëtim dhe grirje në pak sekonda, thjeshtë duke shtypur një buton. 2 aksesore për prezjerje të salcave të ndryshme, këmbëza të vogla që ndihmojnë pajisjen dhe nuk e lejojnë të lëvize gjatë punës. E lehtë për pastrim.

Më shumë
Detajet e produktit

Grirësja perfekte për çdo kuzhinë

Me grirësen elektrike Delimano Joy, ju do të keni rezultatet më të mira në copëtim dhe grirje në pak sekonda, thjeshtë duke shtypur një buton. Kjo pajisje është perfekte për:

  • Grirje

  • Coptim

  • Përzjerje

  • Për të ruajtur ushqimet

Me 2 thika dhe 2 aksesorë për përzjerje

4 aksesorë të ndryshëm për të pregatitur një shumëllojshmëri salcash dhe për të prerë e coptuar ushqime të ndryshme - perfekte për tu përdorur çdo ditë. Grirësja Delimano Joy është e vogël por ofron rezultate maksimale në kuzhinë. Me një kapacitet grirje prej 360ml dhe 600ml kapacitet total.

  • Thika teke - për erëzat, hudhrat, specat djegës, çokollatat etj.

  • Thika dyshe - për arrat, perimet, qepët, djathin, ...

  • Aksesorë për përzjerje - për majonezën apo kremin e qumshtit, …

  • Aksesorë për përzjerjen e salcave të ndryshme.

Lehtësi në përdorim dhe pastrim

Grirësja ka vetëm një buton në pjesën e sipërme të saj - thjeshtë shtypeni atë dhe lëreni pajisjen të bëjë punën e saj! Montohet lehtësisht, dhe është shumë e thjeshtë në përdorim dhe pastrim. Tasi i saj mund të lahet edhe në lavastovilje. Përveç kësaj, ajo ka një pamje elegante dhe do ti shtojë edhe më shumë stil çdo kuzhinë moderne. Fuqia: 200W

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë