Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rubinet Dixhital për ngrohjen e ujit Delimano

Photo
Video
-20%

Rubineti dixhital për ngrohjen e ujit Delimano PRO siguron vazhdimisht ujë të ngrohtë deri në 60°C - duke kursyer kohë, energji dhe ujë. Ekran dixhital i madh i cili mund të lexohet lehtë dhe mund të monitoroni temperaturën, ndrsa gypi prej çeliku ofron një pamje të bukur. Instalohet shumë lehtë dhe mund të përdoret kudo – në kuzhinë, banjo, garazhë ose në shtëpinë tuaj të pushimeve.

Rubinet Dixhital për ngrohjen e ujit Delimano

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 7,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Transporti vjen pas 2 muajsh
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rubineti dixhital për ngrohjen e ujit Delimano PRO siguron vazhdimisht ujë të ngrohtë deri në 60°C - duke kursyer kohë, energji dhe ujë. Ekran dixhital i madh i cili mund të lexohet lehtë dhe mund të monitoroni temperaturën, ndrsa gypi prej çeliku ofron një pamje të bukur. Instalohet shumë lehtë dhe mund të përdoret kudo – në kuzhinë, banjo, garazhë ose në shtëpinë tuaj të pushimeve.

Më shumë
Detajet e produktit

Ujë të ngrohtë në çdo kohë në pak sekonda

Nuk keni ujë të ngrohtë dhe keni probleme me linjën e ujit? Ju duhet ujë i ngrohtë në shtëpinë tuaj të pushimit apo në garazhdin tuaj por nuk keni instalime për ujin e ngrohtë? Përfitoni rubinetin dixhital për ngrohjen e ujit nga Delimano Pro, i cili bën të mundur ngrohjen e ujit menjëherë në çdo moment që ju nevojitet!

Thjeshtë montojeni në lavaman, vendoseni në prizë dhe uji do të fillojë të ngrohet menjëherë!

Uji i ngrohtë nga çezma në vetëm pak sekonda

Rubineti dixhital per ngrohjen e ujit Delimano do të ngrohë ujin në vetëm pak sekonda dhe ju mund të përdorni ujë të ngohtë pa ndërprerje.

Mënyrë e thjeshtë dhe e zgjuar për ambjente në të cilat nuk ka instalime për ujë të ngrohtë!

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Ujë i nxehtë deri në 60 gradë

Me rubinetin dixhital Pro nga Delimano uji do të ngrohet menjëherë deri në 60° thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit. Drita e kuqe do t'ju informojë që uji është i ngrohtë dhe ju mund të vazhdoni punën.

Nëse ju duhet uji i ftohtë thjeshtë rrotulloni dorezën në anën blu.

E lehtë dhe praktike për tu përdorur

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Ekran dixhital i përshtatshëm për përdorim të lehtë dhe të sigurt

Ekrani dixhital i madh dhe shumë i lehtë për tu lexuar, një tipar i përmirësuar i rubinetit dixhital Delimano PRO. Ky ekran ju lejon të monitoroni temperaturën dhe në këtë mënyrë do të dini temperaturen e ujit që po përdorni.

Duke ditur temperaturën e saktë ju do të jeni me të kujdesshëm ndaj ujit shumë të nxehtë.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Pastërti dhe higjenë në çdo kohë

Nëse ju do të ngrohni uji nëpërmjet bolierit, uji do të qëndrojë në bolier për një kohë të gjatë. Me rubinetin dixhital Pro Delimano uji do të qëndrojë i freskët dhe ju mund ta përdorni për çaj, supë apo kafe.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Përdoreni në kuzhinë, banjo, garazhd, kopësht...

Me rubinetin elektrik nga Delimano, ju do të keni ujë të ngrohtë në pak sekonda.

 • Montojeni në kuzhinë tuaj dhe merrni ujë të ngrohtë për supë, kafe, çaj më shpejt dhe duke kursyer.
 • Montojeni në garazhdin apo vëndin tuaj të punës dhe pastroni duart me ujë të ngrohtë.
 • Montojeni në ambjentet e jashtme dhe përfitoni avantazhin e ujit të ngohtë kudo që ju ndodheni.

Me rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit Delimano ju do të kurseni kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë të përdorni sistemin qëndror për ngrohjen e ujit.

Ajo që ju nevojitet është një çelës hidraulik dhe një prizë.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Kursimi i energjise dhe ujit - kjo eshte nje nga gjerat me te rendesishme per mua. Dhe per me teper tani kam me shume hapesire ne dollap.

Jelena Škoda Balagovic

Nuk e mendoja se do të kurseja para duke e përdorur atë. E para, mendoja si ta zgjidhja problemin e ujit të ngrohtë. Por duke zgjidhur këtë lloj problem ne filluam të kursejmë paratë tona. Një tjetër avantazh. Shumë e mirë. Duke i përmbledhur të gjitha, energjinë elektrike, ujin e ftohtë, atë të ngrohtë, vetëm në kuzhinë mund të them që kursej deri në 3.000 lekë në muaj.

Darius Kairaitis

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Dizajn prej çeliku që nuk ndryshket dhe pamje elegante

Me përmbajtjen e jashtme prej plastike të bardhë dhe gypit prej çeliku që nuk ndryshket, rubineti digjital për ngrohjen e ujit do t’i shtoj kuzhinës tuaj një elegancë unike. Instalimi i rubinetit siguron që të qëndroj në vend dhe dorëza monitorohet shumë lehtë për të rregulluar temperaturën lehtësisht.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Ujë i ngrohtë nga çezma menjëherë

Uji i ngrohtë i menjëhershëm ju kursen ujë, kohë dhe energji – pa humbje uji në rrjet. Rubineti digjital për ngrohjen e ujit Delimano PRO është i shkëlqyeshëm kudo që uji është i paarritshëm.

Kontrolli i automatizuar për ngrohje përmban një shtesë të thjesht me një spirale standarte. Ju nuk do të keni problem në instalimin e kësaj pajisje ose në funksionimin e saj në kuzhinën tuaj.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Një mënyrë praktike dhe e thjeshtë për të kursyer kohë, energji dhe ujë

 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

  Kurseni ujë

  Ndryshe nga bolierët të cilët bëjnë të mundur ngrohjen e ujit dhe harxhojnë një sasi të konsiderueshme uji që përcillet nga rubineti e deri tek çezma, me rubinetin për ngrohjen e ujit Delimano uji do të ngrohet në mënyrë të menjëherëshme sapo ju të hapni rubinetin dhe në këtë mënyrë do të kurseni ujin dhe energjinë.

 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

  Kurseni energji

  Rubineti për ngohjen e ujit Delimano falë karakteristikave të veçanta do të bëjë të mundur ngohjen e ujit, pa parangrohje dhe do të ruaj temperaturën dhe nuk do të ketë humbje të nxehtësisë.

 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

  Kurseni kohë

  Uji do të ngrohet për pesë sekonda dhe në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë. Nuk ju duhet më të prisni gjatë që të nxehet uji.

Kujt i rekomandohet?

 • Për personat të cilët jetojnë në pallat dhe nuk kanë sistem për ujë të ngrohtë
 • Nëse keni probleme me ujin e ngrohtë në shtëpi
 • Perfekte për shtëpitë e pushimit ose rulotat
 • Për personat që preferojnë të gatuajnë në baçe/oborr
 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO
 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO
 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO
 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Info Teknike

 • Materiali: Plastik, metal
 • Voltazhi: 220-240V/50 Hz
 • Fuqia: 3.3KW
 • Presioni: 0,4 - 6 bars/0,04 - 0,6 Mp
 • Lartësia (nga lavamani): 36 cm
 • Gjërësia (trupi): 15 cm
 • Kapaciteti i ujit: 1.5 - 2l/min
 • Rezistent ndaj lagështirës dhe ujit: IPX4
 • Diametri për nxjerrjen e ujit: 30 mm
Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

 

Të dhëna teknike
Materiali metal, Plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star