Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Tigan Horia Virlan Diamond Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Tigan për skuqje Delimano Horia Virlan Diamond i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Ky tigan mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave edhe ato me induksion.

Tigan Horia Virlan Diamond Delimano

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,050 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tigan për skuqje Delimano Horia Virlan Diamond i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Ky tigan mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave edhe ato me induksion.

Më shumë
Detajet e produktit

Koleksioni i eneve Horia Vîrlan Diamond

Delimano mori në konsideratë të gjitha këshillat e mjeshtrit te kuzhines Horia Vîrlan dhe krijoi për ju gamën më të përparuar të enëve të gatimit - Diamond Collection. Nga teknologjia e eneve të mëparshme, ne ruajtëm bazën e çelikut, grimcat prej guri dhe materialin Quantanium, të mbuluar me shtresa rezistente të smaltit me ngjyrë elegante. Gjithashtu kemi shtuar edhe dorezat e çelikut, të cilat nuk nxehen dhe nuk ju djegin duart gjatë gatimit, dhe grimcat e vërteta të diamantit.

Grimca diamanti

Grimcat e diamantit natyror në pjesë e brëndshme, sepse diamanti është një ndër mineralet më të forta, dhe kjo do të thotë që enët që përmbajnë këtë pluhur të imët janë shumë të forta dhe të qëndrueshme. Për shkak të këtyre grimcave të diamantit, enët nuk gërvishten, nga çdo lloj vegël metali që përdorni.

Materiale me cilësi të lartë për performancë superiore

Çeliku është shumë i qëndrueshëm dhe nuk do të deformohet kurrë. Shtresat e smaltit janë një mbrojtje e garantuar kundër reaksioneve/sulmeve kimike.

Veshja e grimcave të diamantit Quantanium i bën enët plotësisht jo ngjitëse dhe siguron që ato të mos gërvishten edhe nëse përdorni vegla metalike. Dhe grimcat e gurit ne pjesen e brendshme, do te ruajne shijen autentike ndaj ushqimit tradicional.

Nga sobë direkt në furrë

Koleksioni Diamond Horia Vîrlan mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, madje edhe sobat me induksion. Përveç kësaj, mund të përdoret gjithashtu në furrë për një përvojë të përsosur në kuzhinë.

Lehtësi në pastrim

Pastrimi i eneve eshte teper i thjeshte, ato pastrohen lehtesishn me nje pecete te njome ose mund ti lani edhe ne lavastovilje. Gjithashtu, smalti i jashtëm është shumë i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve, nuk digjet. Ushqimi i gatuar në enet Horia Virlan Diamond Collection është në standardet më të larta të higjienës. Veshje e brendshme e Quantanium është jo toksike dhe kimikatet e dëmshme nuk do të arrijë në ushqimet tuaja.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali Çelik, veshje zmalti
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm quantanium
Rezistenca e temperaturës 230°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star