Nuk keni produkte në shportë

Provo

Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Hand Blender & Multipractic Deluxe Noir Delimano

Photo
Video
-30%
Kuzhinierët e mirë do t'ju tregojnë se ka raste të shumta kur një blender e kthen përgatitjen e ushqimeve në kuzhinës një gëzim. Një pajisje e cila do t'ju kursejë shumë kohë, Hand Blender & Multipractic Deluxe Noir i bën të gjitha - përzierjen, mikson dhe copëton me lehtësi, të gjitha falë motorit të fuqishëm 600 W me 10 shpejtësi që ndihmon në kryerjen e shpejtë të punës. Përfshin 6 aksesorë
Hand Blender & Multipractic Deluxe Noir Delimano

Çmimi: 10,990 Lekë


Oferta: 7,690 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë
Kuzhinierët e mirë do t'ju tregojnë se ka raste të shumta kur një blender e kthen përgatitjen e ushqimeve në kuzhinës një gëzim. Një pajisje e cila do t'ju kursejë shumë kohë, Hand Blender & Multipractic Deluxe Noir i bën të gjitha - përzierjen, mikson dhe copëton me lehtësi, të gjitha falë motorit të fuqishëm 600 W me 10 shpejtësi që ndihmon në kryerjen e shpejtë të punës. Përfshin 6 aksesorë
Më shumë
Detajet e produktit

Delegoni punët tuaja paraprake të ushqimit te pajisja inteligjente e gatimit

Me një motor të fuqishëm 600 W, shpejtësi të ndryshueshme dhe një funksion me shpejtësi të lartë për një shtim shtesë, kjo pajsije multifunksionale shumë shpejt do ta bëhet një domosdoshmeri në kuzhinën tuaj. Duke marrë parasysh të gjitha mënyrat e përgatitjes së ushqimit, ju mund të përzierni supa ose salca në tigan; krijoni smoothiet e ëndërruara për dy persona ose pure patatesh perfekte. Sinqerisht do të pyesni veten se si keni bërë pa të deri më tani.

Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir

6 aksesorë të dobishme për shumicën e detyrave tuaja të përpunimit të ushqimit

Delimano Hand Blender & Multipractic Deluxe Noir përfshin 6 aksesorë ndihmës për përdorim të përditshëm:

 • Grirësja shumë e madh me 1000 ml kapacitet, teh të dyfishtë, dhe aksesore për grirje dhe prerje me feta, mund të përdoret për copëtimin e qepës, hudhrës, erëzave, arrave, çokollatës.
 • Grirësja e vogël me kapacitet 500 ml dhe teh i dyfishtë është i dobishëm për copëtimin e sasive më të vogla të ushqimit, të tilla si erëza ose ushqimet për fëmijë.
 • Perzjeresi prej celiku mund të përdoret për të rrahur kremin dhe të bardhat e vezëve dhe gjithashtu për petullat dhe buding.
 • Enë për përzjerje me pjesen matëse dhe kapak, në mënyrë që ushqimi i përpunuar të ruhet në frigorifer.
 • Shtypese per patate perfekte per te bere pure me patate ose perime.
 • Boshti i përzierjes prej çeliku është mjeti juaj për të gjitha llojet e përzierjeve, gjithashtu lejon përzierjen e nxehtë, kështu që nuk duhet të prisni që supa të ftohet.
 • Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir

  Grirëse e madhe (1000 ml)

 • Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir

  Grirëse e vogël (500 ml)

 • Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir

  Stainless-steel balloon whisk

 • Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir

  Mixing jug

 • Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir

  Potato mashing attachment

 • Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir

  Stainless steel blending shaft

Motori i fuqishëm me 10 shpejtësi dhe 7 funksione

Delimano Hand Blender & Multipractic Deluxe Noir është një blender i fuqishëm 600 W me deri në 16.000 RPM për përpunim të shpejtë dhe të përsosur, por prapë me dridhje të ulët dhe zhurmë të ulët (58dB gjatë përzierjes). Ka 10 shpejtësi plus turbo shpejtësi që mundëson përdorimin në shumë receta.

Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir

7 funksione

Të gjitha gati, vetëm me prekjen e një butoni:

 • grin,
 • përpunon,
 • rende,
 • prerje me feta,
 • përzien,
 • mikson,
 • për pure.

Të gjitha thikat janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm dhe 100% i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ndryshkut. Me material plastik dhe çelik inox, kjo pajisje do t'ju shërbejë për një kohë të gjatë.

Delimano Hand Blender & Multipractic DELUXE Noir
Të dhëna teknike
Materiali Çelik inoks, Plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë