Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set për grirje Deluxe

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Një pajisje shumë funskionale e cila kombinon 7 pajisje në 1, fantastike për çdo kuzhinë. Këmbëza të cilat nuk lejojnë të rrëshkasë kur ajo është në punë, dhe 10 funksione shpejtësie për të miksuar më së miri dhe për rezultate perfekte. Seti përfshin: blender, gotën për masë, grirëse e vogël, grirëse e madhe, përzjerës, shtypëse patatesh, rende dhe thikë për prerje në feta. Fuqia: 600W.

Set për grirje Deluxe

Çmimi: 14,990 Lekë


Oferta: 2,998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Një pajisje shumë funskionale e cila kombinon 7 pajisje në 1, fantastike për çdo kuzhinë. Këmbëza të cilat nuk lejojnë të rrëshkasë kur ajo është në punë, dhe 10 funksione shpejtësie për të miksuar më së miri dhe për rezultate perfekte. Seti përfshin: blender, gotën për masë, grirëse e vogël, grirëse e madhe, përzjerës, shtypëse patatesh, rende dhe thikë për prerje në feta. Fuqia: 600W.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti Delimano Multipraktik Deluxe përfshin:

 • Grirëse dore pajisja bazë me fuqi 600W
 • Tas për përzjerje me shkallë matëse
 • Rrahëse për vezët
 • Bosht çeliku
 • Shytpëse për patatet
 • Aksesorë për grirje
 • Aksesorë për të prerë në feta të holla
 • Grirëse e vogël
 • Grirëse e madhe

Seti multipraktik Delimano Deluxe me fuqi 600W mund të kryej një sëre funksionesh për parapregatitjen e ushqimeve. Ajo mund të përdoret për pregatitjen e pureve të ndryshme, për përzjerje, dhe fale aksesorëve të ndryshëm që ajo ka mund të grini, coptoni dhe prisni në feta ushqimet. Gjithashtu ajo përfshin edhe 2 grirëse të cilat mund të përdoren për të gjitha llojet e zarzavateve. Kurseni kohë dhe hapësirë në kuzhinë me këtë pajisje fantasikte 7në1!

Shumë funksionale 7në1

Grirësja Multipraktike Deluxe ka 7 funksione të ndryshme në një pajisje të vetme. Dizajn i thjeshtë dhe dorezë ergonomike për lehtësi në përdorim. Nivel shpejtësie nga 0-9 dhe dy funksione përdorimi: Progresive dhe Turbo.

Prisni ne feta dhe grini, beni pure, rrihni vezet, grini mishin, coptoni akullin

Pregatisni supen, smoothie, coptoni arrat, grini qepen;

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Neta

www.topshop.al

Super set
Te gjitha gjerat e nevojshme per te gatuar permblidhen ne kete set

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia