Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Grow Vertical Garden Planter Delimano

Photo
Video
-50%

Rregulloni barishtet e freskëta, lulet dhe perimet e shijshme në këtë mbajtëse kompakt me pesë nivele, duke krijuar një pamje dinamike në ambiente të jashtme dhe të brendshme. E bërë nga çeliku dhe plastika, mbajtësja është me këmbë dhe kthen çdo sipërfaqe në kopshtin tuaj privat, le të jetë ballkon, pjesa përpara shtëpisë ose dhoma e ndenjes. Seti përfshin 5 vazo drejtkëndëshe prej 8,5 l dhe një mbajtëse. Me fund të dyfishtë.

Grow Vertical Garden Planter Delimano

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 4,490 Lekë

Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rregulloni barishtet e freskëta, lulet dhe perimet e shijshme në këtë mbajtëse kompakt me pesë nivele, duke krijuar një pamje dinamike në ambiente të jashtme dhe të brendshme. E bërë nga çeliku dhe plastika, mbajtësja është me këmbë dhe kthen çdo sipërfaqe në kopshtin tuaj privat, le të jetë ballkon, pjesa përpara shtëpisë ose dhoma e ndenjes. Seti përfshin 5 vazo drejtkëndëshe prej 8,5 l dhe një mbajtëse. Me fund të dyfishtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Maksimizoni hapësirën tuaj të gjelbërt me mbajtësen vertikale Delimano Grow

Mbajtësja vertikale është një mënyrë e shkëlqyeshme për të maksimizuar hapësirën tuaj të kopshtit dhe për të rritur gjithçka nga bimët, sallata, luleshtrydhet ose bimë të tjera të ngrënshme ndërsa përdorni shumë pak hapësirë.

Kthejeni ballkonin tuaj në kopshtin tuaj me ndihmën e Delimano Grow Vertical Garden Planter, zgjidhja jonë e zgjuar për të gjithë kopshtarët e mprehtë ose të sapoardhurit që duan të zhvillojnë aftësitë e kopshtarisë.

Grow Vertical Garden Planter

5 vazo që zënë hapësirë sa për një

A keni dëshiruar ndonjëherë një kopsht të vogël, por ballkoni juaj është thjesht shumë i vogël? Mbajtësja vertikale nga linja Delimano Grow është zgjidhja perfekte pasi kërkon zgjidhje vertikale. Duke mbushur 5 vazo njëra mbi tjetrën, kjo mbajtëse vertikale zë një hapësirë sa një vazo, por siguron hapësirë të mjaftueshme për të mbjellë bimët tuaja në 5 të tilla.

E përsosur për hapësira të ngushta, të tilla si mini ballkon, tarracë, ose si shtesë e kopshtit tuaj - ju mund të vendosni në gardhin tuaj dhe ta bëni gardhin e vjetër të mërzitshëm të gjallë dhe plot me gjelbërim.

Nëse dëshironi të keni bimë shtëpie në shumë shtresa, jeni më se të mirëpritur të shikoni këtë mbajtëse në dhomën tuaj të ndenjes, kuzhinë ose në çdo dhomë tjetër. Mbjellja me perime, lule, fruta, barishte, ju tregon një kopsht të plotë, fantastik, të vogël, duke marrë më pak hapësirë, por duke rritur më shumë bimë.

Grow Vertical Garden Planter

Avantazhet e saj

Mbajtësja vertikale jo vetëm që kursen hapësirën tuaj, por e bën plehërimin, ujitjen, krasitjen dhe korrjen shumë më të përshtatshme dhe ju kursen shpinën. Dizajni i ngritur ekspozon më shumë bimën tuaj në diell, dhe nga ana tjetër thith më shumë nxehtësi, duke ndihmuar bimët të rriten në potencialin e tyre të plotë.

Gjithashtu, rrit qarkullimin e ajrit - kur i ngrini bimët lart nga toka, kjo përmirëson qarkullimin e ajrit për bimë më të shëndetshme dhe më pak probleme nga dëmtimet ose sëmundjet.

Grow Vertical Garden Planter

Të palosshme dhe të bëra nga materiale cilësore

Mbajtësja vertikale Delimano Grow ka 5 vazo drejtkëndëshe me fund të dyfishtë për të mbajtur lagështinë, por mban ujin e ndarë nga dheu në të njëjtën kohë. Është e ndërtuar me materiale me cilësi të lartë për të siguruar qëndrueshmëri të peshës së kombinuar të dheut, ujit dhe bimëve. Mbajtësja vertikale e pavarur e kopshtit dhe vazot janë rezistente ndaj motit gjë që i bën ato të përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm:

 • Grow Vertical Garden Planter

  Vazot janë bërë nga 100% material i ri Polipropileni (PP) dhe janë të sigurt për ushqimin (pa BPA, pa plumb, pa merkur). Ata janë gjithashtu eko-miqësorë dhe mund të riciklohen plotësisht, 100%.

 • Grow Vertical Garden Planter

  Korniza e palosshme është e fortë dhe e qëndrueshme, e bërë nga çeliku me cilësi të lartë që parandalon korrozionin, duke e bërë mbajtësen vertikale të zgjasë më shumë. Ndërtimi i veçantë siguron që vazot të mos mbulojnë njëra-tjetrën, kështu që të mos shqetësoheni për lartësinë e bimëve.

E lehtë për tu mbledhur dhe ruajtur - me udhëzimet hap pas hapi, ju lehtë mund ta montoni me mjete minimale në 15 minuta.

Paketimi përfshin:

 • 1 mbajtëse çeliku
 • 5 vazo

Informacione teknike:

 • Madhësia: lartësia: 113 cm, gjerësia 55 cm, thellësia 54,5 cm.
 • Madhësia e vazos: 50 x 21 x 15 cm
 • Vëllimi i secilës vazo - 8,5 L
Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 1 mbajtëse çeliku
 • 5 vazo

Informacione teknike:

 • Madhësia: lartësia: 113 cm, gjerësia 55 cm, thellësia 54,5 cm.
 • Madhësia e vazos: 50 x 21 x 15 cm
 • Vëllimi i secilës vazo - 8,5 L
Të dhëna teknike
Përmasat Height: 113 cm, width: 55 cm, depth: 54,5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë