Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Grow Garden Wall Delimano

Photo
Video
-80%

Kujdesuni dhe mirëmbani lulet tuaja të preferuara ose mirëprisni bimët tuaja në shtëpinë e tyre të re me këtë mbajtese elegante. Ky mur vertikal, katror ose horizontal i kopshtit është perfekt për çdo ambient të brendshëm ose të jashtëm dhe është bërë me rrëshirë të qëndrueshme PP, rezistente ndaj motit. Seti përfshin 4 vazo dhe 4 mbajtëse, të montueshme në çdo drejtim. Në dispozicion në ngjyrë jeshile ose gri.

Grow Garden Wall Delimano

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 798 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Kujdesuni dhe mirëmbani lulet tuaja të preferuara ose mirëprisni bimët tuaja në shtëpinë e tyre të re me këtë mbajtese elegante. Ky mur vertikal, katror ose horizontal i kopshtit është perfekt për çdo ambient të brendshëm ose të jashtëm dhe është bërë me rrëshirë të qëndrueshme PP, rezistente ndaj motit. Seti përfshin 4 vazo dhe 4 mbajtëse, të montueshme në çdo drejtim. Në dispozicion në ngjyrë jeshile ose gri.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni më shumë jetë në çdo hapësirë me Delimano

Shtoni stil modern dhe bashkëkohor në dhomën tuaj të ndenjes, ballkonin ose gardhin e kopshtit me këtë set prej 4 vazosh të varura dhe 4 mbajtëse të montueshme.

Vazot dhe bimet e mbjella do të duken shumë bukur në çdo ambjent.

Grow Garden Wall

E përsosur për përdorim të brëndshëm dhe të jashtëm

Mbajtëse muri për vazo nga linja Delimano Grow mund të përdoret për të zbukuruar kopshtin ose dhomën tuaj të ndenjes me zgjedhjen tuaj të bimëve, luleve ose luleshtrydhet.

E përsosur për çdo dekor të brëndshëm dhe të jashtëm - gjeni një vend perfekt për kopshtin tuaj në hyrje, ballkon, kuzhinë ose kudo tjetër në ose përreth shtëpisë dhe zyrës suaj.

Grow Garden Wall

Montim horizontal ose vertikal

Ju mund te vendosni ne mur dhe mund te varni 4 vazo vertikalisht ose horizontalisht. Paneli me cilësi të mirë me 4 vazo të vendosura do duket mirë në çdo mur të çdo materiali. Dizajni i kursimit të hapësirës është ideal për të rritur barishte të zgjedhura, perime, fruta dhe madje edhe lule në hapësirë të kufizuar.

Varet vertikalisht ose horizontalisht për pamje tërheqëse ose krijoni katror për pamje më të plotë.

Vazot janë në dispozicion në 2 ngjyra - jeshile dhe gri. Zgjidhni një ngjyrë ose kombinoni vazot me ngjyra të ndryshme për një dizajn perfekt. Përzierja e ngjyrave së bashku me bimët e gjalla shton një pamje të gjallë dhe moderne në mur, oborr ose gardhin tuaj.

Grow Garden Wall

Lehtësi në montim dhe bërë nga materiale eko-miqësore

Delimano Grow Garden Wall është bërë nga rrëshira të forta PP që janë me jetë të gjatë dhe me pamje të mirë, jo toksike dhe pa erë, ka depërtueshmëri të mirë të ajrit dhe ujit. Mbajtëset mbildhen lehtësisht - montimi është shumë i lehtë dhe i shpejtë. Buzë e ngritur, me vrima dhe shpina e sheshtë lejon që secila vazo të montohet lehtë. Të gjitha pjesët plastike janë plotësisht të riciklueshme.

 • Grow Garden Wall

  Ballkon

 • Grow Garden Wall

  Kopësht

Seti perfshin:

 • 4 mbajtëse dhe 4 vazo

Informacione Teknike:

 • Përmasa (vazos): 18.5 x 11 x 16 cm
 • Montim Vertikal : 2.24 (L) x 96(H) cm
 • Montim Katror: 1.48(L) x 48(H) cm
 • Montim Horizontal: 3.96(L) x 24(H) cm
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • 4 mbajtëse dhe 4 vazo

Informacione Teknike:

 • Përmasa (vazos): 18.5 x 11 x 16 cm
 • Montim Vertikal : 2.24 (L) x 96(H) cm
 • Montim Katror: 1.48(L) x 48(H) cm
 • Montim Horizontal: 3.96(L) x 24(H) cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star