Nuk keni produkte në shportë

Provo

Grirëse elektrike Delimano Clarity

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-67%

Grirësja e perimeve është një paisje kuzhine e cila ju ndihmon të kurseni kohë dhe energji në kuzhinë. Ajo përfshin një numër proçesesh si copëtimin, bluarjen dhe pure. Në pak sekonda ju mund të:

 • Copëtoni perimet dhe erëzat për supën dhe sallatën tuaj
 • Bluani bukën për gatime të skuqura
 • Pure e shëndetshme me fruta apo perime
 • Akullore të shijshme me  çokollatë për kek ose biskota
 • Ushqime plotë kalori dhe fëmija juaj do ti adhurojë
Grirëse elektrike Delimano Clarity

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Grirësja e perimeve është një paisje kuzhine e cila ju ndihmon të kurseni kohë dhe energji në kuzhinë. Ajo përfshin një numër proçesesh si copëtimin, bluarjen dhe pure. Në pak sekonda ju mund të:

 • Copëtoni perimet dhe erëzat për supën dhe sallatën tuaj
 • Bluani bukën për gatime të skuqura
 • Pure e shëndetshme me fruta apo perime
 • Akullore të shijshme me  çokollatë për kek ose biskota
 • Ushqime plotë kalori dhe fëmija juaj do ti adhurojë
Më shumë
Detajet e produktit

Copëtoni dhe bluani frutat, perimet, mishin, bajamet vetëm me një buton

Grirësja e perimeve është një paisje kuzhine e cila ju ndihmon të kurseni kohë dhe energji në kuzhinë. Ajo përfshin një numër proçesesh si copëtimin, bluarjen dhe pure.

Bajame, çokollatë, biskota, fruta, perime, erëza, mish ose bukë - Ajo grin gjithçka. Në pak sekonda ju do të pregatisni:

 • Copëtoni perimet dhe erëzat për supën dhe sallatën tuaj
 • Bluani bukën për gatime të skuqura
 • Pure e shëndetshme me fruta apo perime
 • Akullore të shijshme me  çokollatë për kek ose biskota
 • Ushqime plotë kalori dhe fëmija juaj do ti adhurojë

Gjatë grirjes ajo do të ruaj të gjitha vlerat ushqyese të produkteve ushqimore, ruan kaloritë dhe shijen e tyre.

 • Karrota

  15 sec

 • Mish i butë

  23 sec

 • Domate

  7 sec

 • Djah

  15 sec

 • Qepë

  8 sec

 • Arra

  14 sec

Diazajn kompakt me cilësi të dobishme që ju jep kontroll total gjatë copetimit

Copëtimi, bluarja dhe pureja do të bëhet më thjeshtë se më parë - me prekjen e nje butoni të vetëm. Shikoni me poshtë disa nga avantazhet e saj:

 • Butoni me një prekje dhe funksioni me pulsim ju jep mundësinë të kontrolloni gjatë copëtimit, e bën më të thjeshtë copëtimin për mënyra të ndryshme copëtimi. Për grirje të mirë mbani vazhdimisht butoni me pulsim, ose përdorni pulsime të shkurtra për prerje të trashë. 
 • Diaznj kompakt me një kapacitet prej 360 ml e përdorshme në çdo kuzhinë dhe ju shërben për të vendosur në punë kreativitetin tuaj gjatë kohës së gatimit. 
 • Thikat jashtëzakonisht të mprehta prej çelik inox janë fantastike për të prerë çdo produkt ushqimor dhe janë lehtësisht të zevendesueshme.
 • Fale lehtesise ne zevendismin e thikave dhe tasit, pastrimi tyre eshte shume i lehte.
 • Me butoni praktit ON/OFF griresja mund te fiket lehtesisht ne cdo kohe.

Copëtimi dhe grirja do të kthehen në argetim me grirësen Delimano - pa i bërë pis duart tuaja. Thjeshtë vendosni qepë, hudhra, mish, bukë dhe erëza në grirëse, shtypni butoni dhe ajo do ti copëtoj të gjitha për ju, duke mbajtur të pastra dhe të lira duart tuaja. 

Avantazhet :

 • Ideale per copetime te ndryshme - per fruta, perime, bajame dhe produkte te tjera
 • Ideale per copetimin e produkteve te forta ose te buta, grirjen, per te bere pure dhe per perzjere te ndryshme
 • Nje buton per te kontrolluar me shpejtesi dhe lehtesi grirjen e perime
 • Thika e mprehte dhe nuk gerryhet e perbere nga material celik inox per te prere lehtesisht dhe shpejt
 • Shenja MAX parandalon tejmbushjen
 • Vlerat ushyese te produktit ruhen edhe pas copetimit
 • Shmang eren e pakendshme ne duart tuaja
 • Kursen kohe dhe energji
 • Produkt me cilesi te larte, materiale afatgjate
 • Kompakte, e lehte per tu transportuar dhe nuk ze shume vend kur nuk eshe ne perdorim
 • Praktike per kuzhinat e vogla
 • Praktike dhe e sigurte ne perdorim
 • E lehte per tu pastruar - mund te lahet ne pjata larese.

Informacione Teknike :

 • Kapaciteti: 360 ml
 • 230V – 50 Hz, 200 W
 • Materiali: plastik, thikat çelik inox

Grirësja Delimano përbëhet nga :

 • Tasi plastik shumë praktik i cili mund të lahet edhe në pjatalarëse
 • Thikat e lëvizshme
 • Njësia bazë dhe kordoni për energjinë elektrike
Të dhëna teknike
Fuqia 200 W
Kapaciteti 0.36 l
Materiali Çelik inoks, Plastik
Pesha 0.85 kg

Vlerësimet e klientëve 6 Vlerësime

5

6 Vlerësime

Produktet 6

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Merita

www.delimano.al

Griresja Elektrike
E thjesht,mbaron pune shpejt ,dhe lahet menjeher.Ze nje vend te rendesishem ne gatim

Elvira shaka

www.delimano.al

Shume i nevojshem
Lehtesi ne perdorim dhe shume praktike

elisabeta

www.delimano.al

me 10 perqind qe me ra rota e fatit ,,sa e mar kete grirese

lossboss

www.delimano.al

Me pelqen shume,sepse me lehteson punen ne ku zhine.

ada

www.delimano.al

Nuk ka me kapacitet me te madh se ky ?

Lavdi

www.delimano.al

Une do deshiroja se sa gjate mund te pres per ta marr kete sepse kam 2 jave qe e kam porositur dhe nuk me ka ardhur do e doja sa me shpejt se me pelqen shume ky produkt

Produktet 6