Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tigan Zgare 28x28 cm Delimano

Photo
Video
-60%

Organizoni një barbeque party në komoditetin e shtëpisë, pavarësisht nga moti ose sezoni, me ndihmën e tiganit me cilësi të lartë. Ky tigan i lehtë është bërë nga alumini 100% i ricikluar dhe i veshur me shtresë të fortë dhe jo ngjitëse Whitford Eclipse, duke garantuar përdorim afatgjatë dhe rezultate të shijshme çdo herë.

Tigan Zgare 28x28 cm Delimano

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 2,196 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Organizoni një barbeque party në komoditetin e shtëpisë, pavarësisht nga moti ose sezoni, me ndihmën e tiganit me cilësi të lartë. Ky tigan i lehtë është bërë nga alumini 100% i ricikluar dhe i veshur me shtresë të fortë dhe jo ngjitëse Whitford Eclipse, duke garantuar përdorim afatgjatë dhe rezultate të shijshme çdo herë.

Më shumë
Detajet e produktit

Veshje që nuk gërvishtet për rezultate perfekt çdo herë

Green Planet është e veshur me veshjen Whitford Eclipse HB të përforcuar me pluhurat e diamantit, më e reja nga veshjet Whitford. Është me bazë uji dhe është bërë pa substanca të dëmshme (PFOA, PFOS, Bisphenol ...) për të kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjit, kështu që ju mund të bëni vezë, omëletë ose ndonjë pjatë tjetër me vetëm një pikë vaj. Pas gatimit, pastrimi është shumë i lehtë.

 • Delimano Green Planet

  Pothuajse 12x qëndrueshmëri më e mirë e veshjes*

 • Delimano Green Planet

  Deri në 15x më shumë rezitente ndaj ngjitjes*

 • Delimano Green Planet

  Deri në 2,5x më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*

 • Delimano Green Planet

  100% alumin i ricikluar

*Në krahasim me veshjet e tjera të tregtuara gjerësisht.

Shijoni BBQ në çdo kohë të vitit me këtë tigan

Po ju shkon goja lëng për një biftek, hamburger të butë ose qofte, por koha nuk eshte e mire per nje piknik jashte? Njihuni me Delimano Green Planet Grill Pan, një tigan i cili eshte perfekte per cdo gatim. Pavarësisht stinës apo kohes tigani zgarë ofron një mundësi gatimi ideale dhe të gjithanshme në kuzhinën tuaj. Kuzhinier profesionist apo kuzhines fillestar gjithkush do ta dëshironte. Tigani zgarë eshte ne permasë 28 x 28 cm.

Delimano Green Planet Grill Pan

Harroni qymyrin dhe tymin

Tigani zgarë ofron një zgjidhje të gjithanshme, elegante dhe të qëndrueshme për gatim, duke ju lejuar të gatuani ushqime zgare edhe gjatë muajve të dimrit - pa pasur nevojë të luftoni me qymyrin, të bëni një zjarr dhe të shmangni tymin e bezdisshëm.

Gatimi me këtë tigan eliminon rrezikun e djegies që mund të ketë me një skarë tradicionale në natyrë dhe ruan të gjitha përfitimet e ushqimit. Mund të provoni kaq shumë mundësi: vezë për mëngjes, proshutë, suxhuk; ushqime për drekë si djathë i pjekur në skarë, hamburger, qofte, perime; dhe darkë biftek të shijshëm, hamburgerë të shijshëm, mish pule të butë dhe ushqime deti.

Delimano Green Planet Grill Pan

Veshje që nuk gërvishtet për rezultate perfekt çdo herë

Green Planet është e veshur me veshjen Whitford Eclipse HB të përforcuar me pluhurat e diamantit, më e reja nga veshjet Whitford. Është me bazë uji dhe është bërë pa substanca të dëmshme (PFOA, PFOS, Bisphenol ...) për të kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjit, kështu që ju mund të bëni vezë, omëletë ose ndonjë pjatë tjetër me vetëm një pikë vaj. Pas gatimit, pastrimi është shumë i lehtë.

Delimano Green Planet

I lehtë, i qëndrueshëm dhe përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë

Ka shumë arsye të mira për përdorimin e aluminit të ricikluar:

 • Ruan më mirë nxehtësinë (225 W / M ° K) dhe është një shpërndarës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë duke siguruar që enët të nxehen shpejt dhe në mënyrë të barabartë në të gjitha pikat
 • E lehtë (2,7g / cm3) kështu që është e lehtë për t’u manovruar
 • Nuk ndryshket
 • Është i qëndrueshme dhe afatgjatë
 • Është higjenik, e sigurt dhe në përputhje me standardin për enet në kontakt me ushqimin
Delimano Green Planet

Ju nuk keni pse të ndërroni sobën - Green Planet punon në të gjitha sobat

Tigan zgarë për skuqje Delimano Green Planet, ka një pllakë induksioni të çelikut të pandryshkshëm, kështu që mund të përdoret në të gjitha vatrat, përfshirë induksionin. Kështu që nuk ka më nevojë të ndërroni sobën.

Delimano Green Planet

Zbuloni linjën Green Planet

Linja e re e enëve të gatimit eko-miqësore e Delimanos përbëhet nga tenxhere dhe tigan të ndryshëm që mund t'i kombinoni lehtësisht edhe me gamën tonë të kapakëve Delimano. Për më tepër ne kemi përgatitur 2 sete të ndryshme që do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja të gatimit.

Njihuni me produktet e linjës Green Planet

Delimano Green Planet

Zgjedhja më e mirë për ju, kuzhinën tuaj dhe planetin

Delimano Green Planet Bella Italia seti është pjesë e linjës së re ekologjike Delimano të bërë nga 100% alumin i riciklueshëm. Ky material miqësor ndaj mjedisit është bërë nga mbetjet e mbledhura të aluminit. Prodhimi i enëve të gatimit nga alumini i ricikluar prodhon 95% më pak mbeturina të dëmshme sesa prodhimi duke përdorur alumin të pastër **

Për më tepër, kur enët e gatimit tuaj të aluminit janë konsumuar, mund ta dërgoni përsëri në riciklim - alumini mund të riciklohet shumë herë pa humbur vetitë e tij ose karakteristikat e tij strukturore.

** Bazuar në raportin e Shoqatës Evropiane të Aluminit, 2012

Delimano Green Planet
Të dhëna teknike
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Pesha 2,7g/cm3
Përmasat 28x28 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star