Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Thikë e vogël Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Për punët më të vogla dhe më të shpejta, thika e shërbimeve nga Delimano është perfekte për kuzhinën tuaj. Thika e vogël e shërbimeve Gourmet është një mjet i shkëlqyeshëm për çdo lloj përdorimi në kuzhinë.

Thikë e vogël Delimano

Çmimi: 1,380 Lekë


Oferta: 690 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Për punët më të vogla dhe më të shpejta, thika e shërbimeve nga Delimano është perfekte për kuzhinën tuaj. Thika e vogël e shërbimeve Gourmet është një mjet i shkëlqyeshëm për çdo lloj përdorimi në kuzhinë.

Më shumë
Detajet e produktit
Për punët më të vogla dhe më të shpejta, thika e shërbimeve nga Delimano është perfekte për kuzhinën tuaj. Thika e vogël e shërbimeve Gourmet është një mjet i shkëlqyeshëm për çdo lloj përdorimi në kuzhinë. Ajo shkëlqen në prerjen e pjesëve më të vogla të mishit dhe frutave, por gjithashtu mund të përdoret për të pastruar, zbukuruar, qëruar, prerë në feta etj. Bërë nga një copë e vetme prej çeliku inox 100% japonez. I qëndrueshëm, nuk ndryshket dhe mund të lahet në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë