Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set për sallatë Delimano

Photo
Video
-50%
Seti ideal i cili nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj. Një lugë dhe një pirun për të përzier dhe servirur sallatat e ndryshme.
Set për sallatë Delimano

Çmimi: 1.980 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Seti ideal i cili nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj. Një lugë dhe një pirun për të përzier dhe servirur sallatat e ndryshme.
Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini elegancen dhe finesën tavolinës së ngrënies me produktet Delimano Gourmet Cutlery! Kjo linje ka një shumëllojshmëri produktesh, nga sete individuale, set lugësh, set pirunjsh, sete ëmbëlsirash etj. dhe të gjitha me material çelik inox 18/10 të cilat nuk ndryshken.

Moderne, por me një dizajn elegant çdo set i linjës Gourmet Cutlery është kombinimi perfekt për të gjitha kuzhinat për përdorim të përditshëm, apo kur keni të ftuar të veçantë në ditë festash apo eventesh.

Pas pamjes së shndërritshme dhe stilit, kjo linjë karakterizohet edhe për prakticitetin: të rehatshme dhe të buta në prekje, lahen edhe në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star