Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Grin, pret, copëton Delimano Flavorchef Express

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Delimano Flavorchef Express një pajisje elektrike e cila do t’ju ndihmojë në kuzhinë, për pregatitjen e vakteve më shpejtë, në mënyrë të shëndetshme dhe me më shumë shije. Ajo përdoret për grirje, përzierje, bluarje, mbyllje vakumi. Kombinon një sërë pajisjesh në një të vetme dhe është shumë e thjeshtë në përdorim.

Grin, pret, copëton Delimano Flavorchef Express

Çmimi: 27,990 Lekë


Oferta: 8,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Delimano Flavorchef Express një pajisje elektrike e cila do t’ju ndihmojë në kuzhinë, për pregatitjen e vakteve më shpejtë, në mënyrë të shëndetshme dhe me më shumë shije. Ajo përdoret për grirje, përzierje, bluarje, mbyllje vakumi. Kombinon një sërë pajisjesh në një të vetme dhe është shumë e thjeshtë në përdorim.

Më shumë
Detajet e produktit

Ushqim i shëndetshëm dhe përgatitja më shpejt se kurrë më parë.

Jeni lodhur nga paisje të shumta të kuzhinës për një vakt të vetëm? Futja e sistemi të ri të kuzhinës FlavorChef Express -  aplikim revolucionar,do të bëjë cdo gjë, që e bën përgatitjen e shëndetëshme në shtëpi më të shpejtë dhe më të lehtë së kurrë më parë.

Me Flavorchef gjithcka është në menu!

 • Pret në feta ose grin të gjithë llojet e perimeve për supra të ndryshme, frutat, djathrat, proshutën dhe shumë më shumë.
 • Grin dhe shpërbën akull, çokollat ose lloje të ndryshme bimësh.
 • Shpërbërje dhe përzierje frutash, perimesh ose proçesi i supës për qëndrueshmëri të butë.
 • Përgatitjen e brumit të bukës ose ëmbëlsirave tuaja të preferuara.
 • Pret mishin në feta ose copa të vogla.
 • Bluan arrat, fasule, kafe, bimë, hudhra dhe shumë më shumë.
 • Mbyllje vakumi/ proçesin e ushqimit dhe e mban në çantë vakumi ose enë.

Mbyllja e veçantë e vakumit ju lejon një proçes gatimi më të shpejtë.

Pasi ju keni bërë përgatitjen bazë, mund të përdorni mbylljen e vakumit për të ruajtur ushqimin në mënyrë që të mos oksidohet. Rrotulloni çelësin pë të krijuar një vulë vakumi për freski shtesë dhe është shumë e lehtë!

Teknologjia Flavourquick rregullon automatikisht edhe shpejtësinë e tehut.

FlavorChef Express përmban teknologjinë Flavourquick që automatikisht përshtat fuqinë dhe shpejtësinë e tehut për të dhënë rezultate të larta në kuzhinë me shije maksimale.

Kështu që ju mund të zëvëndësoni mikserin, grirësin, proçesin tuaj të ushqimit dhe madje mund ta mbani ushqimin të freskët falë mbylljes me vakum, një paisje që kombinon të gjitha proçeset në një të vetme.

E lehtë për tu pastruar dhe për të funksionuar.

FlavorChef është e lehtë për të vepruar, duke punuar vetëm me një buton, 2 shpejtësi dhe një funksion impuls. Shumë nga pjesët (përveç motorrit) mund të lahen në lavastovilje, duke e bërë një paisje të lehtë për tu pastruar.

Libër recetash & manual përdorimi.

Në paketim përfshihen dhe një libër recetash të cilat përgatiten për 10 min dhe janë të lehta për tu përgatitur dhe manuali i përdorimit ne Shqip. Pra ç'farë po prisni? Porosit tani.

Avantazhet:

 • Funksion për mbyllje me vakum
 • Grin dhe shpërbën akull, çokollat ose lloje të ndryshme bimësh
 • Pregatit brumin të bukës ose ëmbëlsirave tuaja të preferuara
 • E lehtë për tu pastruar dhe për tu përdorur
 • Libër recetash dhe manual përdorimi të përfshirë
Informacione Shtesë

Informacione teknike:

 • Voltazhi: 220-240V
 • Fuqia: 300W
 • Rrotullime/min: 17.500

Seti përfshin:

 • Flavorchef express kitchen
 • Gota (deri në 800ml) & kapaku me thikat.
 • Baza në aks (të kuqe).
 • Baza e përzierjes (jeshile).
 • Baza për bluarje (portokalli).
 • Enë bluarje & kapaku.
 • Vakum thithës me tub silikoni dhe lidhës.
 • Libër recetash dhe manual përdorimi
Të dhëna teknike
Add Info Voltage: 220-240V

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star