Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Set Fivestar Legend Mini Maxi Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Ndjeni shijen e ushqimit të gatuar me gur me setin Mini Maxi me 2 tigan (14 & 26 cm). Enë gatimi Quantanium me 8 shtresa, është 100% rezistente ndaj gërvishtjeve dhe e pasuruar me minerale më të çmuara si argjendi, titani dhe diamanti, dhe përfshin grimca guri për t'ju dhënë një sipërfaqe gatimi jo-ngjitëse të nivelit të lartë që nuk gërvishtet kurrë. I sigurt për t’u përdorur në të gjitha sobat dhe furrat.

Set Fivestar Legend Mini Maxi Delimano

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Ndjeni shijen e ushqimit të gatuar me gur me setin Mini Maxi me 2 tigan (14 & 26 cm). Enë gatimi Quantanium me 8 shtresa, është 100% rezistente ndaj gërvishtjeve dhe e pasuruar me minerale më të çmuara si argjendi, titani dhe diamanti, dhe përfshin grimca guri për t'ju dhënë një sipërfaqe gatimi jo-ngjitëse të nivelit të lartë që nuk gërvishtet kurrë. I sigurt për t’u përdorur në të gjitha sobat dhe furrat.

Më shumë
Detajet e produktit

Përditësoni menyren tuaj te te gatuarit me një set premium për tiganisje, me material Quantanium jo-ngjitëse me 8 shtresa

A ka ndonjë gjë më të keqe se vezët e pregatirura për mëngjes, qe ngjisnin në sipërfaqen e tiganit? Me Setin Delimano FiveStar Legend Mini Maxi kjo do të bëhet një gjë e së kaluarës. Përjetoni shijen e ushqimit të gatuar me gurë të nxehtë në një tigan që nuk gërvishtet kurrë! Bëhuni një ekspert i kuzhinës dhe impresiononi familjen tuaj me biftek të përsosur, pjekje, omëletë! Ky set tepër i dobishëm i tiganeve mund të trajtojë çdo punë që keni në kuzhinë dhe mund të kërcejë direkt nga sobë në furrë.

Perfekte për fillestare në kuzhinë dhe kuzhinierët profesionist.

Një set ëndrrash që do të dëshironi ta përdorni çdo ditë, për çdo vakt

Seti perfekt për çdo kuzhinë, e madh apo e vogël: ky set sigurisht që do të përdoret në çdo kohë të ditës. Kështu që mund ta përdorni për vezë herët në mëngjes, për një biftek të mirë për drekë ose rizoto në mbrëmje.

 • (DHURATË) Tigan 14 cm ideal për 1 vezë apo për të gatuar vetëm për 1 person
 • Tigan Maxi Pan 26 cm për të gatuar gjithçka që ju dëshironi

Të dy tiganët kanë buzë më të lartë se tiganët e zakonshëm, kështu që gatimi dhe manovrimi i tiganit rreth sobës është shumë më i lehtë.

A supreme combination of 8 layers of precious all-natural materials: metal & minerals

Një kombinim suprem i 8 shtresave të çmuara me materiale natyrale: metal & minerale

Me Setin FiveStar Legend Mini Maxi ushqimi juaj gjithmonë do të dalë i skuqur në mënyrë të përsosur falë materialeve të shkëlqyera që bëjnë të gjitha ndryshimet në botë.

Tigan është i përbërë nga 8 shtresa të materialeve të balancuara të përkryera për përvojë supreme në gatim:

 1. shtresa është smalt me ngjyrë në bazën e çelikut
 2. shtresa është smalt bazë në çelik
 3. shtresa është çeliku me cilësi të lartë
 4. shtresa është smalt i brendshëm në shtresën e parë të çelikut
 5. shtresa është smalt i brendshëm në shtresën e dytë të çelikut
 6. shtresa e parë e veshjes jo ngjitëse
 7. shtresa është Quantanium, një shtresë e dytë jo ngjitëse me përbërje prej guri, argjendi, titaniumi dhe diamanti
 8. shtresa është Quantanium, një shtresë e tretë jo ngjitëse me shkëlqim shkëlqyes

Veshje e përforcuar Quantanium me çelik dhe smalt

To give you the best cooking experience ever we’ve reinforced the Quantanium coating with the strongest elements that can be found on Earth and blended them into awe-inspiring coating that will never disappoint you:

Për t'ju dhënë përvojën më të mirë të gatimit ndonjëherë, ne kemi përforcuar veshjen Quantanium me elementët më të fortë që mund të gjenden në Tokë dhe t'i përzihen ato në një shtresë që nuk do t'ju zhgënjejë kurrë:

 • grimcat e titanit forcojnë veshjen,
 • grimcave të vërteta prej guri jane shtuar për të mbajtur shijen tradicionale si të gatuar në gurë të nxehtë. Ata e ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit
 • për të siguruar rezistencë ndaj temperaturës së lartë kemi shtuar argjendin, një material rezistent ndaj oksidimit dhe korrozionit
 • për të siguruar që veshja do të zgjasë për një kohë shumë të gjatë, ne kemi shtuar diamantin - materialin më të fortë të njohur nga njeriu.

Si argjendi, ashtu edhe diamanti i japin enëve tona të gatimit pamje të veçantë premium dhe përvojë gatimi dhe përçueshmëri edhe më të mirë të nxehtësisë - për gatim më të shpejtë dhe më pak energji të harxhuar!

I sigurt për mjedisin, i sigurt për ju

Veshje Quantanium është me bazë uji i cili siguron sipërfaqe gatimi më natyrale, të shëndetshme dhe miqësore me mjedisin. Do të thotë se ka përdorur në mënyrë të konsiderueshme më pak ose aspak tretës. Të gjitha materialet janë jo toksike dhe 100% pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshme nuk hyn në ushqimin tuaj dhe në fund të fundit trupin tuaj. Veshja jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe kështu veshja jashtëzakonisht e sigurt nuk lëshon kimikate në ushqimin tuaj siç bëjnë disa PTFE.

Ushqimi juaj thjesht do të rrëshqasë në tigan - çdo herë

Mos luftoni më me ushqimin e djegur në tigan - me Setin Fivestar Legend Mini Maxi të gjithë ushqimet thjesht do të rrëshqasin nga sipërfaqja. Ju mund të gatuani vetëm me një pikë vaji, dhe sipërfaqja e përsosur qe nuk ngjit do të kujdeset për pjesën tjetër. Ndiqni regjimin tuaj të gatimit me pak yndyrë dhe shijoni peshk ose vezë të skuqur. Ju madje mund të përdorni vegla metalike dhe veshja do të mbetet e njëjtë, nuk do të konsumohet me kalimin e kohës. Të dy tigani janë të sigurt për tu larë në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë