Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Ibriku Filtrues Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Filtrues uji Delimano për ujë të pastër, të shëndetshëm dhe të shijshëm.

Ibriku Filtrues Delimano
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Filtrues uji Delimano për ujë të pastër, të shëndetshëm dhe të shijshëm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjeni shijen natyrale të ujit dhe shijoni kafen dhe çajin më të mirë!

Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është për shëndetin tonë uji i pastër - por ju e dini se uji i rubinetit përmban një sërë elementesh jo të dobishëm për shëndetin. Nëse keni shpenzuar shumë para për blerjen e shisheve të ujit tani Delimano e ka një zgjidhje për ju. Shijoni ujin e pastër, plotë shije dhe të filtruar me ibrikun Delimano.

Uji i filtruar ju ndihmon të ndiqni këshillat e mjekut dhe ndihmon në konsumimin e rekomanduar për një shëndet të mirë.

DELIMANO WATER FILTER JUG

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Uje te paster, shëndetshëm dhe te shijshem
 • Zvogëlon elementët helmues
 • Shijoni serisht shijen natyrale te ujit 
 • Shume e mire per mjedisin
 • E lehte ne perdorim
 • Dizajn modern
 • E lehte per tu cmontuar
 • E lehte per tu lare
 • Per te ndryshuar filtrin eshte e thjeshte
 • Dizajn i bukur per kuzhinen tuaj

Rekomandohet për : 

 • Çdo shtëpi
 • Të gjithë personat që dëshirojnë të konsumojnë ujë të pastër 
 • Familjet me fëmije të vegjël
 • Për familjet që e kanë ujin të rëndë
 • Për të gjitha kuzhinat që përdorin makineritë për kafe. 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star