Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Ekspres kafe Delimano

Photo
Video

Ekspres kafe Delux I vogël, i pa zhurmshëm dhe një pajisje praktike për pregatitjen e një kapuçino të shijshme, late makiato ose një dopjo ekspres. Ju mund të pregatisni 1 ose 2 filxhan në të njëjtën kohë, gjithashtu ka edhe funksionin e ngrohjes, filxhanet tuaj do të jenë të ngrohtë. Filloni ditën me një kafe perfekte në shtëpi. Fuqia: 1250 W. Madhësia 31x19x33cm.

Ekspres kafe Delimano
15,990 Lekë
7,990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ekspres kafe Delux I vogël, i pa zhurmshëm dhe një pajisje praktike për pregatitjen e një kapuçino të shijshme, late makiato ose një dopjo ekspres. Ju mund të pregatisni 1 ose 2 filxhan në të njëjtën kohë, gjithashtu ka edhe funksionin e ngrohjes, filxhanet tuaj do të jenë të ngrohtë. Filloni ditën me një kafe perfekte në shtëpi. Fuqia: 1250 W. Madhësia 31x19x33cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Çfarë preferoni ju? Cappuccino, Latte Maciato apo Double Espresso?

Falë mbajtësit të filtrit të dyfishtë, mund të përgatitni 2 gota në të njejtën kohë! Nën një presion prej 15 bar dhe një temperaturë prej 75 ° C, makina përgatit për ju, pije të nxehtë dhe aromatike. Funksioni i ngrohjes ju lejon të shijoni me qetësi shijen dhe aromën e kafes, pa brengën se ajo do të ftohet shpejtë.

Aparati i kafesë Espresso Deluxe ka një kontroll dhe tregues të lehtë - një zgjedhje e mrekullueshme për përdorim të përditshëm. Vetëm prekni dhe rrotulloni dorëzën - dhe kafja juaj është tashmë duke u përgatitur!

Filloni ditën tuaj me kafe të shijshme! Shiko avantazhet e aparatit Deluxe:

  • Fuqi 1200 W dhe presion 15 bar për 1250 ml lëng.
  • Mund të përgatitni 2 kafe në të njejtën kohë
  • Mbajtësja e poshtme mbledh papastërtitë dhe pastrohet lehtë
  • Dorëza, ju mundëson të krijoni shkumë qumështi
  • Opsioni për mbajtje të nxehtësisë, mban pijen të ngrohtë
  • Pa zhurmë - jo më shumë se 60 dB derisa është në funksion
  • Pastrohet lehtë - të gjitha pjesët hiqen dhe pastrohen me dorë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë