Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tostier Dolcevita Delimano

Photo
Video
-50%

Fantastike dhe elegante, por e fuqishme dhe e dobishme – tostier Delimano Dolcevita do t'ju mahnisë me bukën e saj të thekur në mënyrë perfekte, të ngrohtë dhe krokante. Me fuqi 870 W, tosti nxehet shpejt dhe pregatit në mënyrë të përsosur dy feta të shijshme të bukës së bardhë në kafe të artë. Gjithashtu përmban funksionin e shkrirjes, ringrohjes dhe nxjerrjes.

Tostier Dolcevita Delimano

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Transporti vjen pas 2 muajsh
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Fantastike dhe elegante, por e fuqishme dhe e dobishme – tostier Delimano Dolcevita do t'ju mahnisë me bukën e saj të thekur në mënyrë perfekte, të ngrohtë dhe krokante. Me fuqi 870 W, tosti nxehet shpejt dhe pregatit në mënyrë të përsosur dy feta të shijshme të bukës së bardhë në kafe të artë. Gjithashtu përmban funksionin e shkrirjes, ringrohjes dhe nxjerrjes.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni bukën e thekur në mënyrë perfekte me tostierin elegant nga Delimano

E shijshme, e ngrohtë, kafe e artë dhe krokante – buka e thekur është një zgjedhje perfekte për mëngjesin tuaj familjar. Kombinojeni me pak gjalpë, reçel, lyerje me çokokrem, mjaltë, pate dhe sipër me pak avokado, djathë ose proshutë dhe shijojeni me kënaqësi.

Kur mendoni të keni një tostier, Delimano Dolcevita Toaster është përgjigjja juaj!

Fuqia 870 W- 2 feta bukë të thekur në pjatën tuaj në pak minuta

Tostieri Delimano Dolcevita nxehet shumë shpejt, kështu që kur në mëngjes nxitoni, do të jeni në gjendje të thekni bukën ose bagelën tuaj brenda pak minutash. Thjesht ndizni dhe piqni dy feta të shijshme të thekura që mund t'i shijoni në çdo kohë. Me cilësime të ndryshme dhe centrim automatik, tosti juaj do të gatuhet në mënyrë të përsosur çdo herë - pa buzë të djegura ose të pjekura.

Dhe për shkak të fuqisë së shpejtë dhe të fuqishme 870 W, e gjithë familja mund ta trajtojë veten me një tost të ngrohtë, të freskët dhe krokante që ju ndriçon mëngjesin, drekën ose darkën.

3 Funksione të përfshira

Keni bukë të ftohtë nga mëngjesi apo disa copa buke të ngrira në frigorifer? Tosteri Delimano Dolcevita mund ta ringrohë bukën tuaj dhe ta bëjë atë sërish të ngrohtë dhe krokante me funksionin e tij të ringrohjes. Dhe buka e ngrirë? Thjesht kaloni në funksionin e shkrirjes dhe do të keni gati bukë të ngrohtë brënda një kohe të shkurtër. Dhe për ta bërë atë edhe më të thjeshtë, funksioni i nxjerrjes sigurohet që nuk do t'i digjni gishtat.

Thjesht vendosni 2 feta bukë, simite të shijshme ose ëmbëlsira të tjera të pjekura, vendosni temperaturën., shtypni levën dhe arrini rezultate perfekte çdo herë.

Përdorim i lehtë dhe një banak i pastër kuzhine falë tabakasë që mbledh thërrimet

Toasteri Delimano Dolcevita është jashtëzakonisht praktik dhe i lehtë për t'u përdorur. Me kornizën e bukës mund të ngrohni lehtësisht bukë ose briosh. Ngritja e lartë lejon heqjen e lehtë të fetave të vogla - shmang rrezikun e djegies së gishtit në ngrohje.

Ka një tabaka të heqshme për grumbullimin e thërrimeve që mundëson pastrim të shpejtë, pa grumbullimin e thërrimeve dhe erën e pakëndshme të djegieve. Gjithmonë e ftohtë në prekje, streha parandalon djegiet gjatë përdorimit. Në ato momente të rralla kur tosti nuk përdoret, kablloja mund të ruhet me lehtësi.

Informacione Teknike:

  • 220V-230V 50Hz/60Hz
  • Fuqia 730-870W
  • 3 funksione: shkrin, ringroh dhe nxjerr bukën

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star