Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan për skuqje Delimano

Photo
Video
-40%

Gatuani, piqni dhe skuqni dhe mos u shqetesoni për ngjitjen. Tigani Delimano Diamond Legend me diametër 24cm ideal për të skuqur mish, peshk, perime dhe çdo gjë tjetër që ju dëshironi.

 • Diametër 24cm
 • Nuk ngjit dhe nuk gërvishtet
Tigan për skuqje Delimano

Çmimi: 3.190 Lekë


Oferta: 1.910 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Gatuani, piqni dhe skuqni dhe mos u shqetesoni për ngjitjen. Tigani Delimano Diamond Legend me diametër 24cm ideal për të skuqur mish, peshk, perime dhe çdo gjë tjetër që ju dëshironi.

 • Diametër 24cm
 • Nuk ngjit dhe nuk gërvishtet
Më shumë
Detajet e produktit

Gatuani, piqni dhe skuqni dhe mos u shqetesoni për ngjitjen. Tigani Delimano Diamond Legend me diametër 24cm ideal për të skuqur mish, peshk, perime dhe çdo gjë tjetër që ju dëshironi.

Enamel ka veti shumë të mira, të cilat përmbushin të gjitha kërkesat tuaja në kuzhinë:

 • sipërfaqe e lëmuar dhe joporoze
 • rezistente ndaj kimikateve
 • 100% materiale të riciklueshme
 • rezistente
 • lehtësi në pastrim
 • nuk digjen

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star