Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Tenxhere Desire 24 cm Delimano

Photo
Video
-40%

Kjo tenxhere prej alumini 24 cm me një shtresë tepër të trashë dhe të besueshme siguron shpërndarje të madhe të nxehtësisë, gatim të këndshëm dhe një larje të lehtë. E bërë duke pasur mjedisin në mendje, kjo tenxhere përmban material të ricikluar dhe është e qëndrueshme. Funksionon në të gjitha llojet e sobave dhe është e sigurt edhe për furrë.

Tenxhere Desire 24 cm Delimano

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 3,294 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kjo tenxhere prej alumini 24 cm me një shtresë tepër të trashë dhe të besueshme siguron shpërndarje të madhe të nxehtësisë, gatim të këndshëm dhe një larje të lehtë. E bërë duke pasur mjedisin në mendje, kjo tenxhere përmban material të ricikluar dhe është e qëndrueshme. Funksionon në të gjitha llojet e sobave dhe është e sigurt edhe për furrë.

Më shumë
Detajet e produktit

Tenxhere prej alumini të cilësisë së lartë për gatimet e përditshme

Madhësia ideale për të gatuar për të gjithë familjen, kjo tenxhere 24 cm me karakteristika për të siguruar rezultate fantastike të gatimit sa herë që e përdorni. E bërë nga alumini i ricikluar, tenxherja është super e lehtë, sigurisht që do të kombinohet në çdo kuzhinë me stil modern ose bashkëkohor. Por jo vetëm elegante, kjo tenxhere është ndërtuar për ti rezistuar shumë e shumë vite përdorimi. Materialet me cilësi premium, gjithashtu e sigurt të përdoret edhe me aksesorë metalik. Në dispozicion në përmasë 24cm.

Perfekte për vakte të përditshme, mund të përdoret edhe në furrë

Tenxherja Delimano Desire është një enë e domosdoshëm për çdo linjë gatimi - përdoreni atë për supat e përditshme, përgatitni salca të shijshme, pure patatesh, perime të gatuara me avull, oriz dhe zierje - të gjitha pa shumë mundim për shkak të veshjes jo-ngjitëse që nuk lejon ushqimet të ngjiten ose të digjen.

Tenxhereja Delimano Desire mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë induksionin dhe është e sigurt në furrë deri në 220 ° C.

100% alumini i ricikluar: I mirë për ushqimin, i mirë për mjedisin

Enët e gatimi Delimano Desire janë enë gatimi premium, me avantazhe që bashkon të dyja - përvojën premium të gatimit dhe qëndrueshmërinë. I gjithë koleksioni është bërë nga alumini 100% i ricikluar, miqësor me mjedisin, një shpërndarës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë. Alumini siguron ngrohje të shpejtë dhe shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, kështu që tenxherja është e nxehtë në të gjitha pikat, në mënyrë të barabartë.

Me këtë enë gatimi, ju merrni pjesë aktive në ruajtjen e natyrës

E gjithë linja e gatimit Desire është bërë prej alumini të ricikluar nga kanace, biçikleta dhe makina. Kursen 95% të energjisë së nevojshme për prodhimin e aluminit të pastër të nxjerrë nga boksiti. Ne mbledhim enët me kujdes dhe zgjedhim enët nga një aliazh alumini i cili plotëson kërkesat tona për forcë, formë, forcë në tërheqje etj.

Veshje me Eclipse HB siguron që ushqimi juaj të gatuhet me lehtësi

Ushqimi i djegur, i ngjitur në fund është i çrregullt dhe ju prish ushqimin. Ne donim të siguroheshim që linja Desire do të dallohej nga enët e tjera të gatimit me veshje të besueshme, inovative që ka karakteristika të shkëlqyera gatimi, duke mos ju zhgënjyer kurrë.

Eclipse HB Peek është një shtresë me bazë uji, ekstra e trashë, ekstra e qëndrueshme dhe jetëgjatë. E spërkatur në 4 shtresa:

  • Shtresë bazë me trashësi shtesë dhe fortësi të jashtëzakonshme
  • Shtresë e ndërmjetme e përforcuar me grimca minerale ultra të forta
  • Shtresa e parë për rezistencë më të mirë
  • Shtresa e dytë për performancë të qëndrueshme jo-ngjitëse dhe përçueshmëri të përmirësuar termike me sipërfaqe 3D e cila rrit zonën e nxehtësisë

Veshje tepër e fortë dhe e qëndrueshme do t'i rezistojë enëve metalike me lehtësi dhe ju lejon të gatuani pa vaj. Dhe kur të keni mbaruar ju mund ta lani atë në lavastovilje.

Të dhëna teknike
Kapaciteti 5l
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali Alumin
Materiali bazë Alumin
Përmasat 38cmx25cmx13cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star