Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak me dorezë aromatizuese 24 cm Delimano CopperLUX

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-61%

Kapak qelqi me dorezë speciale, për një ekspecience fantastike gatimi në kuzhinën tuaj, ju mund të shtoni gjatë gatimit verë apo konjak për më shumë shije. Mund të përdoret edhe në furrë deri në 300°C. Diametri 24 cm.

Kapak me dorezë aromatizuese 24 cm Delimano CopperLUX

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kapak qelqi me dorezë speciale, për një ekspecience fantastike gatimi në kuzhinën tuaj, ju mund të shtoni gjatë gatimit verë apo konjak për më shumë shije. Mund të përdoret edhe në furrë deri në 300°C. Diametri 24 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Dorezë aromatike - sekreti i vakteve të shijshme

Një nga sekretet më të mëdha në gatimin e galushit apo mishit të pjekur është ruajtja e nxehtësisë në brëndësi të texheres. Por si mund të bëhet kjo kur ju duhet të shtoni më shumë lëng apo përbërës të tjerë të lëngshëm? Ju prezantojmë kapakun me dorezën aromatizuese - një aksesorë i domosdoshëm i cili kur bëhet fjalë për më shumë shije në gatim. Thjeshtë mund të shtoni pak verë, birrë apo erëza të lëngshme gjatë kohës kur gatuani pa pasur nevojë të hapni kapakun, aroma dhe shija do të jetë perfekte. Me këtë sekret të vogël, ju do të arrini në nivel makismal në kuzhinën tuaj!

Kapak praktik i cili mund të përdoret për çdo gatim

Kapaku Delimano është me material qelqi të temperuar, i cili është shumë cilësor dhe i reziston kohës, gjithashtu mund të përdoret edhe në furrë deri në 300°C. Doreza është me material çelik, shumë praktike edhe në larje, mund të lahet edhe në lavastovilje për më shumë lehtësi. Është praktik në përdorim, njësoj si çdo kapak tjetër, por me një avantazh më shumë që mund të shtoni më shumë shije dhe aroma gatimeve tuaja. Me një diametër 24 cm, i cili është i përshtatshëm për tenxheren Delimano Cooperlux dhe për tenxhere ose tigan të tjerë me këtë diametër.

Të dhëna teknike
Materiali bazë Çelik inoks
Rezistenca e temperaturës 300°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star