Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Delimano Contact Grill Deluxe Noir Delimano

Photo
Video
-17%

I projektuar posaçërisht për ata që duan të gatuajnë në skarë gjatë gjithë vitit, ofron një mënyrë të pastër dhe të lehtë për të pjekur dhe gatuar në ambiente të mbyllura. Kjo skarë elektrike tavoline e lehtë për t'u përdorur me 2000 W fuqi mund të hapet në një pozicion të sheshtë dhe të përdoret për të përgatitur sanduiçe të shijshme, ushqim deti ose hamburgera. E bërë prej çeliku inox dhe me 5 nivele lartësie.

Delimano Contact Grill Deluxe Noir Delimano

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 9,950 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

I projektuar posaçërisht për ata që duan të gatuajnë në skarë gjatë gjithë vitit, ofron një mënyrë të pastër dhe të lehtë për të pjekur dhe gatuar në ambiente të mbyllura. Kjo skarë elektrike tavoline e lehtë për t'u përdorur me 2000 W fuqi mund të hapet në një pozicion të sheshtë dhe të përdoret për të përgatitur sanduiçe të shijshme, ushqim deti ose hamburgera. E bërë prej çeliku inox dhe me 5 nivele lartësie.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni një festë Barbecue, pavarësisht nga moti

Shiu ju prishi përsëri Barbecunë? Dëshironi disa hamburger, por shumë ftohtë jashtë? Mos lejoni që moti apo ndonjë gjë tjetër të anulojë planet tuaja për piknik – ju prezantojmë Delimano Contact Grill Deluxe Noir, një skarë elektrike e përshtatshme për shtëpi, e krijuar për të shërbyer barbeque të shijshme kudo dhe kurdo që dëshironi.

Përmban tre veçori në një: mund ta përdorni si zgarë me mbyllje, për sanduiçe dhe si një zgarë e hapur.

Delimano Contact Grill Deluxe Noir

Gati për pjekje në pak minuta

Skarat me qymyr të modës së vjetër kërkojnë shumë kohë për t'u përgatitur, por kësaj skare elektrike i duhen vetëm disa minuta për t'u ngrohur. Falë fuqisë 2000 W, mund të piqni në skarë çdo gjë që keni, që nga biftekët, hamburgerët, perimet, ushqimet e detit, sanduiçet, ngrohja e picave dhe madje edhe embelsira si bananet e pjekura në skarë me çokollatë. Ka një termostat rregullues për të rregulluar temperaturën sipas nevojave tuaja. Ka edhe dy drita treguese në pjesën e përparme për funksionim më të lehtë.

Pra, kur ju pëlqen të hani ushqim të pjekur në skarë, thjesht ndizni, lërini pllakat të nxehen shpejt dhe piqni çfarëdolloj ushqimi që dëshironi.

Delimano Contact Grill Deluxe Noir

Sipërfaqje e dyfishtë gatimit dhe niveli i rregullueshëm i lartësisë

Grila është mjaft fleksibël saqë mund ta hapni deri në 180°, gjë që dyfishon hapësirën e gatimit, duke ju dhënë hapësirë të mjaftueshme për të pjekur në skarë për të gjithë familjen ose mysafirët tuaj. Për më tepër, këmbët e rregullueshme dhe tabaka e dobishme e pikimit ndihmojnë në mbledhjen e yndyrës së mbetur ose vajit të tepërt.

Delimano Contact Grill Deluxe Noir ka 5 nivele lartësie të rregullueshme për t'u përshtatur me lartësinë e ushqimit të pjekur në skarë. Nuk ka më sanduiçe të sheshta dhe të shtrydhura, thjesht perfekte, kafe në ngjyrë të artë dhe të freskëta nga të dyja anët. Yum!

Delimano Contact Grill Deluxe Noir

Pastrim, përdorim dhe ruajtje e lehtë

Grila ka pllaka gatimi të lëvizshme jo ngjitëse për gatim më të shëndetshëm me më pak vaj dhe pastrim vërtet të lehtë. Dhe falë tabakasë për pikim, nuk do të ketë mbetje yndyre në pjata ose nuk do të ketë nevojë për larje të lodhshme. Kur të keni mbaruar, thjesht hiqni pllakat dhe pastroni ato.

Delimano Contact Grill Deluxe Noir, është mjaft kompakt në përmasa, kështu që nuk merr shumë hapësirë në ruajtje, sirtar dhe madje edhe kur përdoret në banak. Mund ta ruani gjithashtu drejt për të kursyer edhe më shumë hapësirë ose duke përdorur dorezë të përshtatshme për ta transportuar lehtësisht kudo me vete.

Delimano Contact Grill Deluxe Noir
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • përdorim 3 në 1: zgarë me mbyllje, për sanduiçe dhe si një zgarë e hapur
 • 5 nivele të ndryshme lartësie
 • Pllaka jo-ngjitëse
 • Kontroll i rregullueshëm i temperaturës me dritë treguese
 • Magazinim i lehtë
 • 220V-240V~, 50-60Hz
 • Fuqia 2000W
 • Përmasat e produktit: 366 x 366 x 162 mm
 • Përmasat e pllakave për pjekje: 290 x 260 mm
Delimano Contact Grill Deluxe Noir

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star