Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit Delimano

Photo
Video
-20%

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme! Zgjidhja e duhur për shtëpitë e pushimit, garazhdin apo kuzhinën e kopshtit tuaj.

 • Ujë i ngrohtë deri në 60°C 
 • 2 Litra ujë në Minutë
 • Ndizet vetëm kur hapet rubineti
 • Kablli korendit: 1 m
 • Garanci: 6muaj
Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit Delimano

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 6,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme! Zgjidhja e duhur për shtëpitë e pushimit, garazhdin apo kuzhinën e kopshtit tuaj.

 • Ujë i ngrohtë deri në 60°C 
 • 2 Litra ujë në Minutë
 • Ndizet vetëm kur hapet rubineti
 • Kablli korendit: 1 m
 • Garanci: 6muaj
Më shumë
Detajet e produktit

Merrni ujë të ngrohtë nga çezma në çdo moment në vetëm 5 sekonda

Nuk keni ujë të ngrohtë dhe keni probleme me linjën e ujit? Ju duhet ujë i ngrohtë në shtëpinë tuaj të pushimit apo në garazhdin tuaj por nuk keni instalime për ujin e ngrohtë? Përfitoni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit nga Delimano, i cili bën të mundur ngrohjen e ujit menjëherë në çdo moment që ju nevojitet!

Thjeshtë montojeni në lavaman, vendoseni në prizë dhe uji do të fillojë të ngrohet menjëherë!

Uji i ngrohtë nga çezma në vetëm 5 sekonda

Rubineti Delimano do të ngrohë ujin në vetëm 5 sekonda dhe ju mund të përdorni ujë të ngohtë pa ndërprerje.

Mënyrë e thjeshtë dhe e zgjuar për ambjente në të cilat nuk ka instalime për ujë të ngrohtë!

Ujë i nxehtë deri në 60 gradë

Me rubinetin nga Delimano uji do të ngrohet menjëherë deri në 60° thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit. Drita e kuqe do t'ju informojë që uji është i ngrohtë dhe ju mund të vazhdoni punën.

Nëse ju duhet uji i ftohtë thjeshtë rrotulloni dorezën në anën blu.

E lehtë dhe praktike për tu përdorur.

Pastërti dhe higjenë në çdo kohë

Nëse ju do të ngrohni uji nëpërmjet bolierit, uji do të qëndrojë në bolier për një kohë të gjatë. Me rubinetin elektrik Delimano uji do të qëndrojë i freskët dhe ju mund ta përdorni për çaj, supë apo kafe.

Përdoreni në kuzhinë, banjo, garazhd, kopësht...

Me rubinetin elektrik nga Delimano, ju do të keni ujë të ngrohtë në 5 sekonda.

 • Montojeni në kuzhinë tuaj dhe merrni ujë të ngrohtë për supë, kafe, çaj më shpejt dhe duke kursyer.
 • Montojeni në garazhdin apo vëndin tuaj të punës dhe pastroni duart me ujë të ngrohtë.
 • Montojeni në ambjentet e jashtme dhe përfitoni avantazhin e ujit të ngohtë kudo që ju ndodheni.

Me rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit Delimano ju do të kurseni kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë të përdorni sistemin qëndror për ngrohjen e ujit.

Ajo që ju nevojitet është një çelës hidraulik dhe një prizë.

 Une jam një nenë e re moderne dhe jam gjithmonë e prirur për të provuar gjëra të reja. Por më parë kisha një sfide nuk mund të përballesha me mungesën e ujit të ngrohtë në shtëpi. Gjatë verës ne shkojmë shpesh në shtëpinë e pushimit dhe atje kisha të njëjtin problem!

Po mendoja të blija dy ngrohëse për ujin - një për në shtëpi dhe një për në shtëpinë e pushimit. Por bashkëshorti im më shpëtoi - ai porositi rubinetin elektrik për ngrohjen e uji Delimano. Është shumë e lehtë për tu montuar dhe çmontuar dhe ne e marrim me vete në makinë!
 

Dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme - Ky rubinet ka dizajn elegant që përshtatet me çdo kuzhinë

Dizajn elegant, stil i rrumbullakët me plastikë të bardhë dhe metal, do ti shtojnë elegancën kuzhinës tuaj. Gjithashtu ky rubinet është shumë praktik edhe në përdorimin dhe mund të lëvizë majtas djathtas mbi lavaman.

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit të çezmës

urseni ujin, kohën dhe energjinë me rubinetin elektrik nga Delimano - pa humbur ujin nëpërmjet tubave. Rubineti elektrik është i pakrahasueshëm dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë apo në çdo ambjent tjetër të shtëpisë ku uji i ngrohtë është i nevojshëm.

 • Hiqet lehtësisht për tu vendosur në lavaman të ndryshëm
 • E lehtë për tu montuar dhe çmontuar.
 • Dizajn modern që përshtatet me çdo kuzhinë.

Sistem automatik për kontrollin e nxehtësisë

Një sistem plotësisht i automatizuar dhe i kontrolluar me karakteristikën e veçantë me rezistencë në formë spirale. Shumë e lehtë për tu montuar dhe shumë e sigurtë.

Një mënyrë praktike dhe e thjeshtë për të kursyer kohë, energji dhe ujë

 • Kurseni ujë

  Ndryshe nga bolierët të cilët bëjnë të mundur ngrohjen e ujit dhe harxhojnë një sasi të konsiderueshme uji që përcillet nga rubineti e deri tek çezma, me rubinetin për ngrohjen e ujit Delimano uji do të ngrohet në mënyrë të menjëherëshme sapo ju të hapni rubinetin dhe në këtë mënyrë do të kurseni ujin dhe energjinë.

 • Kurseni energji

  Rubineti për ngohjen e ujit Delimano falë karakteristikave të veçanta do të bëjë të mundur ngohjen e ujit dhe në këtë mënyrë ju nuk do të humbisni kohë dhe energji.

 • Kurseni Kohë

  Uji do të ngrohet për 5 sekonda dhe në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë. Nuk ju duhet më të prisni gjatë që të nxehet uji.

Rekomandohet për:

 • Për personat të cilët banojnë në pallat dhe nuk kanë sistem për ujin e ngrohtë
 • Për momente kur nuk keni ujë të ngrohtë apo keni probleme me ujin e ngrohtë
 • Perfekte për shtëpitë e pushimit, apo rulotat
 • Për personat të cilët duan të gatuajnë në kopësht

Informacione Teknike:

 • Materiali: Plastik, metal
 • Voltazhi: 220-240V/50Hz
 • Fuqia: 3KW
 • Presioni: 0.04-0.6MPa
 • Sasia e ujit të ngrohtë deri në 2 Litra/në minutë
 • Pesha: 772 g
 • Kabëll: 1 m
 • Buton automatik për fikje dhe ndezje, nuk është e nevojshme të hiqet nga priza

Instruksione përdorimi

Ju lutem lexoni me kujdes manualin e përdorimit përpara përdorimit të produktit. Nëpërmjet këtij materiali ju do të merrni të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me përdorimin dhe instalimin e ketij produkti.

Shkarko Manualin 
Të dhëna teknike
Fuqia 3kW
Materiali abs, çelik inoks, pp, të tjera
Pesha 1 kg

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,6

25 Vlerësime

11-20 nga 25

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Erisa

www.delimano.al

09/04/2015

Kam nje muaj qe e disponoj rubinetin ne shtepi dhe eshte fantastik i cili e ngrohe ujin per pak sekonda dhe nuk harxhon energji. Ju sygjeroj ta keni te gjithe ne shtepine tuaj.

fjori

www.delimano.al

09/04/2015

produkti gjenial per ngrohjen e ujit,praktik dhe ekonimik.ngroh ujin teper shpejt dhe montohet sh lehet. jua sugjeroj te gjithve :))

Majlinda

www.delimano.al

09/04/2015

Ne fillim nuk me besohej qe do funksiononte vertet dhe thashe do i hedh ca leke edhe po nuk beri. Tani qe e provova ju them qe eshte vertet perfekt, kursen energji, poshte banakut kam me shume hapesire dhe nuk merakosem qe do mbaroje uji i ngrohte :)

Alina

www.delimano.al

09/04/2015

Jam shume e kenaqur me kete blerje. Zgjidhje praktike, ze pak vend ne kuzhine, kursej energjine dhe shume e sigurt sidomos kur keni femije te vegjel neper shtepi qe e kane me shume qejf te luajne me ujin

Kolenta

www.delimano.al

09/04/2015

Shume praktik. Produkt i nevojshem ne cdo familje. Blijeni se do ngelni shume te kenaqur.

aria

www.delimano.al

09/04/2015

eshte super uji i ngrohte ne 5 sek dhe pa mbarim...........ideal per cdo shtepi dhe nuk harxhon energji si bolieri..... jua sugjeroj te gjithve

aria

www.delimano.al

09/04/2015

kam 2 muj qe e kam ne shtepi dhe eshte fantastik jua sygjeroj te gjithve

ZAMIRA

www.delimano.al

09/04/2015

REALISHT ESHTE NJE SUPER PRODUKT, JU KURSEN KOHE DHE ENERGJI ,PRAKTIK DHE SHUME CILESOR ,JUA KESHILLOJ SI AMVISE QE JAM :)

bandiera

www.delimano.al

07/04/2015

Mund te perdoret pre larje ne dush

Ermelinda

www.delimano.al

19/02/2015

me pelqen shume, dhe ja u sugjeroj se te kursen shume energjine qe harxhon bolieri.

11-20 nga 25