Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Kapak qelqi Delimano Ceramica Delicia

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Material cilësore, kapak qelqi dizenjuar posaçërisht për enët e linjës Delimano Delicia Ceramica. Do t’ju ndihmojë të gatuani më shpejt duke kursyer kohë dhe para. Me dorezë ergonomike e cila është rezistente ndaj temperaturave deri në 450°. 4 përmsa 20, 24, 26 dhe 28cm.

Kapak qelqi Delimano Ceramica Delicia

Nga Çmimi: 1,190 Lekë Deri në


Oferta: 476 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Material cilësore, kapak qelqi dizenjuar posaçërisht për enët e linjës Delimano Delicia Ceramica. Do t’ju ndihmojë të gatuani më shpejt duke kursyer kohë dhe para. Me dorezë ergonomike e cila është rezistente ndaj temperaturave deri në 450°. 4 përmsa 20, 24, 26 dhe 28cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Cilësi e lartë Pyrex ju lejon të shikoni gjatë ushqimet gjatë gatimit pa humbur energji dhe nxehtësi

Kapaku i qelqit me materilin cilesore Pyrex ju lejon të shikoni ushqimin gjatë kohë që jeni duke gatuar - në këtë mënyrë ju do të kurseni energji dhe nxehtësi. Pjesa anësore e kapkut nuk lejon derdhjen e ujit dhe ushqimeve gjatë gatimit.

Rezistent ndaj temperaturave të larta dhe material i fortë i cili nuk thyet, i reziston kohës

Kapaku Delimano Delica është prodhuar me materiale cilësore për ti rezistuar kohës dhe është shumë rezistent dhe i fortë.

Lehtësi në pastrim, përshtatet gjithashtu edhe me enët e markave të tjera

Kapaku është shumë i lehtë për tu pastruar dhe mund të lahet edhe në lavastovilje. Ky kapak është i disponueshëm në përmasat  20 / 24 / 26 dhe 28 cm. Gjithashtu ky kapak mund të përdoret jo vetëm për enët Delimano por edhe për enët e markave të ndryshme.

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

  • të gjitha enët e gatimit  Delimano
  • ata të cilët janë duke kërkuar për kapak qelqi me materiale cilësore
  • përshtatet me të gjitha tenxheret dhe tiganët me diameter 20/24/26/28 cm
  • ata të cilët janë duke kërkuar kapak qelqi Pyrex praktik dhe të lehtë për tu pastruar

Informacione mbi produktin:

Materiali:         

  • Qelq rezistent
  • Kornize inox rreth xhamit

Përmasa: 20/24/26/28 cm

Karakteristikë e veçantë: Dorezë bakelit për të mbajtur lugën gjatë kohës që gatuani

Të dhëna teknike
Garanci shtesë 2 vite
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali xham
Pesha 0.8 kg
Përmasat 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm
Rezistenca e temperaturës 450°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia