Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Kapse sallate

Photo
Video

Kapse sallate pjesë e koleksionit Delimano Brava është një domosdoshmëri në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për servirjen e sallatave të ndryshme, për të kthyer mishin gjatë skuqjes apo nese jeni duke bërë zgarë. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Kapse sallate
1,290 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Kapse sallate pjesë e koleksionit Delimano Brava është një domosdoshmëri në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për servirjen e sallatave të ndryshme, për të kthyer mishin gjatë skuqjes apo nese jeni duke bërë zgarë. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj. Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

Perfekte për të servirur në tavolinë

Ky akesorë është perfekt për të servirur sallatën, për të kthyer ushqimin gjatë gatimit ose nëse jeni duke bëre zgarë me miqtë në shtëpi.

Disa arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • Perfekte për zgarë, servirje apo për të kthyer ushqimin gjatë gatimit
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star