Nuk keni produkte në shportë

Provo

Spatul Delimano Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-31%

Spatul kuzhine pjesë e koleksionit Delimano Brava një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekte për tu përdorur çdo ditë - kur skuqni vezët në mëngjes dhe jo vetëm ajo mund të përdoret gjithashtu edhe për servirjen e ushqimeve. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Spatul Delimano Brava

Çmimi: 590 Lekë


Oferta: 410 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Spatul kuzhine pjesë e koleksionit Delimano Brava një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekte për tu përdorur çdo ditë - kur skuqni vezët në mëngjes dhe jo vetëm ajo mund të përdoret gjithashtu edhe për servirjen e ushqimeve. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Jeta në kuzhinë është më e thjeshtë nëse përdorni aksesorët e duhur

Spatul kuzhine e cila përdoret pothuajse çdo ditë në kuzhinë.  Mund të përdoret për të kthyer ushqimiin, apo për të kulluar vajin e tepërt gjatë skuqjes.

Doreza e saj e gjatë dhe madhësia e spatules do të bëj të mundur kullimin e të gjithë vajit dhe kështu gatimi do të jetë më i thjeshtë dhe nuk do të bëni shumë rrëmujë në kuzhinë. Gjithashtu kjo spatul mund të përdoret edhe për të servirur ushqimin.

Delimano Brava Slotted Turner PRO

Spatual është perfekte për të kthyer dhe servirur ushqimet si:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

5 arsye pse duhet te keni kete produkt:

  • ktheni tostin, krepat, ushqimet e zgarës, mishin apo qoftet
  • kullon vajin direkt në tigan
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Slotted Turner PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia