Nuk keni produkte në shportë

Provo

Lugë Kullesë Delimano Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Lugë kullesë pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekte për patetet e skuqura, perimet dhe mishin. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Lugë Kullesë Delimano Brava
590 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Lugë kullesë pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekte për patetet e skuqura, perimet dhe mishin. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Gatuani & përzieni ushqimin me dashuri

Lugë me vrima Delimano Brava me një material shumë cilësore dhe shumë praktike në përdorim, nuk do t'ju zhgënjejë asnjeherë. Me një dizajn të këndshëm dhe rezistente ndaj gërryerjes, e përshtatshme për servirjen e ushqimeve dhe një ndihmë e madhe gjatë gatimit.

Delimano Brava Slotted Spoon PRO

Luga është perfekte kur skuqni dhe gatuani:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

Luga është perfekte kur skuqni dhe gatuani:

  • perfekte për perimet e skuqura, patatet ose mishin
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarëse
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Slotted Spoon PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star