Nuk keni produkte në shportë

Provo

Lugë për servirje Delimano Brava

Photo
Video

Lugë për servirje pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekt për servirjen e patateve, orizit ose perimet e zgarës. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Lugë për servirje Delimano Brava
590 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Lugë për servirje pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekt për servirjen e patateve, orizit ose perimet e zgarës. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Lugë për servirjen e drekave familjare

Luga për servirje Delimano Brava është gjithçka që ju duhet për të shërbyer vaktet tuaj çdo ditë. Kombinimi i materialit të çelikut dhe pamja elegante e tij e bejnë këtë aksesor të kombinueshme me çdo set.

Është shumë praktik në përdorim.

Delimano Brava Serving Spoon PRO

Perfekte për servirjen e:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • Perfekt për servirjen e patateve, orizit ose perimet e zgarës
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Serving Spoon PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star