Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Doreza Kuzhine për furrë Delimano

Photo
Video
-30%

Shijoni produkte të shijshme të pjekura pa djeur gishtat & duart me ndihmën e doreza për furrë Delimano Brava. Bëjnë me të lehtë punën tuaj të ngrini tavat e nxehta dhe tiganët nga furra. Të buta dhe të plota, këto doreza gome nuk rrëshkasin dhe mbrojnë duart tuaja nga nxehtësia dhe i mbajnë ato të rehatshme.

Doreza Kuzhine për furrë Delimano

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 903 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shijoni produkte të shijshme të pjekura pa djeur gishtat & duart me ndihmën e doreza për furrë Delimano Brava. Bëjnë me të lehtë punën tuaj të ngrini tavat e nxehta dhe tiganët nga furra. Të buta dhe të plota, këto doreza gome nuk rrëshkasin dhe mbrojnë duart tuaja nga nxehtësia dhe i mbajnë ato të rehatshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Kapni tavat e nxehta ose tigan me dorezat e furrës prej gome

 

Ky aksesor i rehatshëm i kuzhinës ju ndihmon me detyrat e përditshme të gatimit kur nxirrni tavat nga furra ose soba, ose nëse jeni duke bërë skarë në natyrë. Mos i lini gishtat të digjen përsëri me peshqir të papërshtatshëm kuzhine - dorezat e furrës janë këtu për të shpëtuar duart tuaja dhe ndoshta edhe darkën tuaj.

Seti përfshin 2 palë doreza, kështu që gjithmonë ka një palë për një person që do ju ndihmojë në kuzhinë. Dorezat janë veçanërisht të dobishme nëse po i mësoni fëmijët tuaj se si ta përdorin furrën në mënyrë të sigurt.

Me material prej gome

 

Dorezat e furrës Delimano Brava janë aksesorë kuzhine për të mbrojtur duart tuaja nga nxehtësia. Goma është rezistente ndaj nxehtësisë së lartë dhe e sigurt kur përdoret me tenxhere të nxehta, furrë ose skarë.

Goma është në 2 anë për kapje të lehtë, shkathtësi dhe mbajtje të sigurt të tavave të rëndë për pjekje ose tenxhereve të mëdha me supë të nxehtë. Fleksibiliteti i gomës siguron lëvizje më të mirë dhe fuqi kapëse sesa shumica e mbajtësve, kështu që trajtimi i enëve të nxehta të gatimit do të jetë i sigurt dhe i lehtë.

Me material peshqir të butë të brendshëm për rehati dhe izolim shtesë

 

Dorezat e furrës Delimano Brava nuk janë vetëm të përshtatshme, por edhe shumë të rehatshme. Brenda, ka një mbushje të brendshme të butë dhe komode me shumë shtresa, e cila i përkëdhel duart dhe ofron shtresë shtesë të izolimit të nxehtësisë. Me gjithë pëlhurën mbrojtëse dhe izolimin termik, duart tuaja do të qëndrojnë të freskëta pasi materialet që marrin ajrosen parandalojnë djersitjen.

Dorezat gjithashtu përmbajnë një lak të dobishëm për të varur dorezën për ruajtje të lehtë.

Dorezat pastrohen lehtë me një leckë të lagur ose lahen me dorë në ujë të ngrohtë.

Informacione Teknike

 

  • 2 palë doreza në set
  • Permasa: 14x24 cm
  • Materiali: pambuk, poliester, gome

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star