Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set tasash Brava Delimano

Photo
Video
-30%

Set i dobishëm dhe i palosshëm, ky set ju kursen hapësirë në kuzhinën tuaj. 2 tasa të përshtatshëm për përzierje, 2 kullesa dhe një shtrydhëse agrumesh janë gati për të trajtuar detyrat e vogla të gatimit, ndërsa dizajni ergonomik i bën ato të lehta për t'u përdorur. Dizajni inovativ lejon grumbullimin e të 5 aksesorëve, duke kursyer vend në dollapin tuaj. Ideale për gatimin, pjekjen, përzierje dhe përgatitjen e limonadës.

Set tasash Brava Delimano

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 1,393 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Set i dobishëm dhe i palosshëm, ky set ju kursen hapësirë në kuzhinën tuaj. 2 tasa të përshtatshëm për përzierje, 2 kullesa dhe një shtrydhëse agrumesh janë gati për të trajtuar detyrat e vogla të gatimit, ndërsa dizajni ergonomik i bën ato të lehta për t'u përdorur. Dizajni inovativ lejon grumbullimin e të 5 aksesorëve, duke kursyer vend në dollapin tuaj. Ideale për gatimin, pjekjen, përzierje dhe përgatitjen e limonadës.

Më shumë
Detajet e produktit

Rrëmbe një vakt të shijshëm falë setit me 5 aksesorë

A është kuzhina juaj e vogël në hapësirë, e mbushur me sende të vogla kuzhine të përditshme? Ju prezantojmë setin e taseve Delimano Brava! Ky set i vogël, i dobishëm, është i përsosur për përzierjen e përbërësve të pjekjes, përgatitjes së tortës, trazimit të brumit, sallatës, ndërsa dizajni i tij inovativ lejon që elementët individualë të grumbullohen së bashku, duke zënë kështu hapësirën minimale.

Delimano Brava Mixing Bowl Set

5 enë më të dobishme për detyrat e përditshme të gatimit

Seti përfshin 5 aksesorët më të nevojshëm në çdo kuzhinë - për çdo familje për detyrat e përditshme. Për limonadë dhe omëletë në mëngjes herët, makarona të shijshme për drekë, ose sallatë të freskët për darkë - ky set do të jetë ndihmësi i kuzhinës më i përdorur në kuzhinën tuaj. Seti përfshin:

 • një tas i madh përzierjeje (4,15 l) me bazë jo të rrëshqitshme dhe doreza të mbajtura lehtë për sallatë, brumë buke, ose brum për petulla,
 • një tas i vogël përzierjeje (850 ml) me bazë jo të rrëshqitshme dhe doreza per tu mbajtur lehtë për të përgatitur omëleta, ushqime për fëmijë, salcë etj,
 • një kullesë e vogël, ideale për kullimin e shpejtë të frutave, perimeve, grurit
 • një kullesë e madhe është e përsosur për kullimin dhe larjen e perimeve me gjethe ose manave nën ujë të rrjedhshëm; gjithashtu lejon që kungulli ose kungulli i zier, i shtypur të pushojë dhe kullojë;
 • shtrydhëse frutash për lëngje të freskëta në sekonda
 • Delimano Brava Mixing Bowl Set

  Tas i madh për përzjerje

 • Delimano Brava Mixing Bowl Set

  Kullesë e madhe

 • Delimano Brava Mixing Bowl Set

  Tas i vogël për përzjerje

 • Delimano Brava Mixing Bowl Set

  Kullesë e vogël

 • Delimano Brava Mixing Bowl Set

  Shtrydhëse frutash

Ergonomik dhe i qëndrueshëm

Seti i tasave Delimano Brava është shumë i lehtë për t’u përdorur. Seti është bërë nga PP & Najloni, është pa BPA dhe i sigurt për ushqimin. Materialet e forta mundësojnë vite përdorimi të pandërprerë dhe madje - kur bien në tokë, asnjë nga pjesët nuk dëmtohet. Kur të keni mbaruar, tasat janë të sigurt për tu larë edhe në lavastovilje dhe kur nuk janë në përdorimin nuk ju zënë shumë hapësirë pasi futen brënda njeri tjetrit.

Delimano Brava Mixing Bowl Set

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star