Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pirun për mish Delimano Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-31%

Piru për mish nga koleksioni i linjës Delimano Bra një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekt për të mbajtur, kthyer dhe ngritur mishin gjatë gatimit dhe servirjes. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Pirun për mish Delimano Brava

Çmimi: 590 Lekë


Oferta: 410 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Piru për mish nga koleksioni i linjës Delimano Bra një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekt për të mbajtur, kthyer dhe ngritur mishin gjatë gatimit dhe servirjes. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Ndani mishin si një profesionist

Kombinoni pirunin e mishit me një thikë dhe servirni në mënyrën e duhur mishin për të ftuarit tuaj. Majat e harkuara të tij bëjnë të mundur dhe ju ndihmojnë për të kapur mishin dhe për ta shërbyer ose vendosur lehtesisht në tavë. 

Delimano Brava Meat Fork PRO

Perfekt për:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

5 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • për të mbajtur, kthyer dhe servirur mishin
  • servirni me stil mishin, rostot, biftekun dhe shumë më tepër
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Meat Fork PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia