Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Set Thikash Brava Delimano

Photo
Video
-50%

Seti Delimano Brava Chef me 6 pjesë është seti modern dhe elegant për të gjitha detyrat e përgatitjes së ushqimit. Thikat janë bërë prej çeliku cilësor inox që do të kompletojë dekorin tuaj të kuzhinës. Magnet bar është një magnet i fortë që ju lejon të varni në mënyrë të sigurt edhe thikat tuaja më të mëdha të kuzhinës në çast dhe në mënyrë të sigurt. Përfshin: 5 thika dhe mbajtësen prej magneti.

Set Thikash Brava Delimano

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti Delimano Brava Chef me 6 pjesë është seti modern dhe elegant për të gjitha detyrat e përgatitjes së ushqimit. Thikat janë bërë prej çeliku cilësor inox që do të kompletojë dekorin tuaj të kuzhinës. Magnet bar është një magnet i fortë që ju lejon të varni në mënyrë të sigurt edhe thikat tuaja më të mëdha të kuzhinës në çast dhe në mënyrë të sigurt. Përfshin: 5 thika dhe mbajtësen prej magneti.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti i thikave Delimano Brava Chef

Sapo keni filluar me koleksionin tuaj të thikave? Filloni me thikat e besueshme nga Delimano, me tehe të mprehtë dhe doreza të lehta për tu kapur! Ideale për të gjitha llojet e punëve të prerjes që vijnë rreth kuzhinës, ky set prej 5 thikash është i besueshme dhe i sigurt që do të bëhet me i zakonshmi në sirtarin e kuzhinës.

Delimano Brava Chef Knives Set

Mbajtëse magnetike për kuzhinë të rregullt

Sirtari i çrregullt i thikave është një gjë e së kaluarës me setin Delimano Brava Chef - ju mund të ruani në mënyrë të sigurt të 5 thikat dhe më shumë në një shirit magnetik në murin e kuzhinës tuaj. Vendoseni atë në kuzhinë, garazh, zyrë, shtëpi për të mbajtur të organizuar të gjitha thikat, enët e kuzhinës, mjetet dhe sendet e mprehta metalike në mënyrë të sigurt.

Kur thika futen në një sirtar mund të dëmtohet duke kontaktuar me sende të tjera çeliku. Kjo do të ndikojë në mprehtësinë e tehut. Nëse shpërqendroheni, ju lehtësisht mund të dëmtoni tehun ose madje të prisni gishtat.

Delimano Brava Chef Knives Set

5 thika + mbajtësja magnetike

Seti përfshin 5 thikat më të nevojshme - për secilën shtëpi për detyrat e përditshme. Mbajtesja magnetike do të sigurojë një ruajtje të sigurtë:

 • Delimano Brava Chef Knives Set

  Thikë shumëfunksionale për prerje të frutave dhe perimeve

 • Delimano Brava Chef Knives Set

  Hanxhar

 • Delimano Brava Chef Knives Set

  Thikë për fileto për filetimin e mishit, peshkut

 • Delimano Brava Chef Knives Set

  Thikë e madhe për prerjen e mishit

 • Delimano Brava Chef Knives Set

  Thikë e vogël për qërimin e frutave, perimeve

 • Delimano Brava Chef Knives Set

  Mbajtesja magnetike e lehtë për tu montuar

Thika të mprehta, të holla dhe të forta prej çeliku inox

Çdo thikë përmban një teh të hollë dhe të lehtë që mundëson prerje precize dhe të shkathët, qërim, copëtim dhe detyra të tjera të parapërgatitjeve të ushqimit. Të gjitha thikat në set janë bërë prej çeliku të lartë inox dhe do t'ju shërbejnë për një kohë të gjatë, duke mbajtur formën dhe mprehtësinë e tyre. Ato gjithashtu nuk do të prishen kurrë, gjë që është një skenar i njohur sidomos me thika qeramike. Dizajni tërheqës i kompletit do të komplimentojë dekorin tuaj të kuzhinës dhe do të kryejë të gjithë detyrën e prerjes me lehtësi.

Delimano Brava Chef Knives Set
Të dhëna teknike
Materiali Çelik inoks
Pesha 0,7 kg
Përmasat 42x30,5x2,7 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star