Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Ulje deri në 80%

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mprehës thikash Delimano Astoria

Photo
Video
-50%

Mprehëse për thikat Astoria e cila është e domosdoshme për çdo kuzhine, për të pasur thika të mprehta dhe të cilat do të duke gjithëmonë si të reja. Mprehësja mund të përdoret për çdo lloj thike. Ky aksesorë është pjesë e linjës Astoria.

Mprehës thikash Delimano Astoria

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 895 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mprehëse për thikat Astoria e cila është e domosdoshme për çdo kuzhine, për të pasur thika të mprehta dhe të cilat do të duke gjithëmonë si të reja. Mprehësja mund të përdoret për çdo lloj thike. Ky aksesorë është pjesë e linjës Astoria.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesori i duhur për çdo kuzhinë, praktik dhe i sigurtë!

Mprehësi i thikave për të gjitha llojet e thikave dhe gërshëreve të kuzhinës. Tani të gjitha thikat do të jenë të mprehta dhe gati për tu përdorur.

E përshtatshme për:

 • mprehjen e llojeve të ndryshme të thikave të çelikut dhe gërshërëve të kuzhinës 
 • ata të cilët gatuajnë shpesh - mprehja e thikave ju kursen kohë
 • dhuratë ideale - e përdorshme në çdo shtëpi

Avantazhet:

 • aksesor elegant
 • e lehtë në përdorim
 • dizajn modern
 • dorezë të gjatë ergonomike
 • e lehtë në peshë
 • material çelik
Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali çelik inoks

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star